SATUM pokořil miliardovou hranici


			SATUM pokořil miliardovou hranici

Hranici jedné miliardy zprostředkovaného pojistného se letos podařilo překročit společnosti SATUM CZECH – jedné z největších pojišťovacích makléřských firem, které v Česku působí.

„Pro někoho je miliarda jen abstraktní číslovka, pro nás ale znamená roky budování firmy a hledání cest, jak poskytovat kvalitní službu klientům, být stabilním partnerem pro dodavatele a perspektivním zaměstnavatelem pro spolupracovníky,“ říká jednatel firmy Roman Horváth.

SATUM CZECH poskytuje služby v oblasti korporátního pojištění a risk managementu, zaměřuje se na komplexní pojistné programy v průmyslu, logistice, službách, zdravotnictví, veřejné správě i v dalších oborech. V oblasti pojištění vozidel a dopravních rizik patří mezi vůbec nejvýznamnější tuzemské makléře.


Mohlo by vás zajímat: Podmínky pyrotechnického pojištění v Česku


„Prošli jsme si různými fázemi podnikání. Začínali jsme z nuly, na zelené louce. Neměli jsme žádný kapitál, zázemí ani zkušenosti. Měli jsme ale obrovské nadšení, chuť, energii a vizi,“ přibližuje Roman Horváth počátky společnosti, která je dnes pevně zakořeněná na českém pojistném trhu a její velikost a stabilita ji předurčuje k dalšímu růstu.

„Naší největší výhodou bylo, že jsme si ve firmě lidsky sedli. Jako společníci jsme spolu strávili půlku života a za tu dobu jsme neměli jediný konflikt. Měli jsme také obrovské štěstí na lidi a s většinou z nich jsme od počátku,“ zakončuje Roman Horváth.

Zdroj: SATUM CZECH

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články