Donegal


			Donegal

Donegal působí na trhu již 25 let. Společnost Donegal byla založená roce 1992. Od samého začátku fungování uznávána jako jeden z nejprofesionálnějších distributorů kosmetických výrobků na východoevropském trhu. 

Produkty jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin: přírodní vlákna, lékařská ocel a latex. Profesionální linka kosmetických doplňků Donegal je určena pro použití nejen v kosmetických salonech, ale i pro domácnost. Značka Donegal si zaslouženě získala titul lídra na polském trhu a více než dvě desetiletí se nadále zlepšuje ve výrobě kosmetických doplňků.

Modernizace výroby podniku pomáhá lépe pečovat o krásu a zdraví, jemně ošetřovat obličej a tělo. Dlouhodobá praxe a neocenitelné zkušenosti zaměstnanců společnosti Donegal pomohly upevnit společnost na mezinárodním trhu a přinesly pozitivní recenze zákazníků.

V roce 2011 značkové linky dostaly ocenění Fair Play Enterprise. Každý den Donegal rozšiřuje sérii vyráběného zboží. Nyni sortiment obsahuje víc než 1400 položek.

Kosmetiku a kosmetické doplňky značky lze koupit v lékárnách a značkových prodejnách Donegal daleko za hranicemi Polska. Produkty značky se vyváží do 18 zemí včetně Slovenska, Ukrajiny, Irska, Řecka, Ázerbájdžánu a Estonska.

Vysoká kvalita za příjemnou cenu

Kosmetická značka Donegal poskytuje svým klientům vysoce kvalitní zboží za dostupné ceny. Mezi jiné výhody značky patří:

Bezpečnost. Odborníci přísně kontrolují výrobu na každé fázi. Společnost věnuje velkou pozornost neškodnosti výrobků. Účinné látky nezpůsobují alergie, protože neobsahují toxické prvky.  Kosmetické doplňky značky Donegal se jemně postarají o citlivou pokožku bez podráždění.

Ergonomie. Málokdo ví, ale detailům se musí přidělovat výjimečná pozornost. Výrobky Donegal jsou výjimečné svými detaily, tvary a vzory. Štětce na líčení jsou vyrobeny z extra měkkého hypoalergenního vlákna. O bezpečné uchovávání štětců se postará tubus s víčkem.

Sady pro manikúru mají protiskluzovou ochranu pro komfortní práci. Vynikají nejvyšší kvalitou a trvanlivostí. Kosmetické lahvičky s různými tvary budou vyhovovat Vašim požadavkům. Měkké sponge a štětce pomohou rovnoměrně aplikovat kosmetiku.

Výborné materiály. Kovové části kosmetických doplňků jsou vyrobené z nerezové oceli a proto zabezpečí vysokou trvanlivost. Lahvičky a nádoby na kosmetiku jsou vyráběny z bezpečných materiálů a proto neškodí životnímu prostředí.

Zdroj: Donegal

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS