Hledáte levné, a přesto kvalitní pojištění? Sjednejte si jej přes Tipli


			Hledáte levné, a přesto kvalitní pojištění? Sjednejte si jej přes Tipli

Díky vhodně sjednanému pojištění budeme vždy připraveni na nepříjemnosti, které se během života vyhnout málokomu z nás. Jaké máme typy pojištění, kde si jednotlivé druhy sjednat s výhodnou slevou a na co se zaměřit? Na to by vám mohl odpovědět následující článek.

S Tipli vždy ušetříte

Tipli je cashback portál, díky kterému budete nejen nakupovat, ale také si sjednáte pojištění, objednáte dovolenou či některé z dostupných služeb a to za velmi přijatelných podmínek.

Co všechno Tipli nabízí?

Tento portál sdružuje velké množství e-shopů, ve kterých můžete nakupovat za velmi výhodných finančních podmínek. Kromě toho svým registrovaným uživatelům nabízí i finanční odměnu v podobě cashbacku. Jedná se o vrácení části utracených peněz.

text - havarijní pojištěníChtěli byste vědět, jak cashback funguje a co je k němu potřeba? Je to velmi jednoduché. Postačí se zdarma zaregistrovat na portálu Tipli, na kterém vyhledáte své oblíbené e-shopy, do nichž se přes Tipli přepnete a pak už nakupujete tak, jako v každém jiném e-shopu. Rozdíl je v tom, že vám Tipli vrátí na váš účet část z utracených peněz zpět.

Kromě slevových kupónů naleznete na portálu Tipli také zajímavé rady a články týkající se trendů v oblasti nakupování či sjednávání různých služeb.

Velmi vítaným pomocníkem je i letáková hlídka, díky níž vám rozhodně neunikne žádná výhodná nabídka, kterou nabízejí akční letáky velkých obchodních řetězců. Sledovat můžete jak letáky aktuální, tak i budoucí. Jakmile tedy nakoupíte v jakémkoli partnerském e-shopu, Tipli váš pošle část utracených peněz zpět na váš účet.

S Tipli je i pojištění levnější

Vhodně sjednané pojištění by mělo být samozřejmostí každého z nás. Mezi nejčastější druhy patří pojištění domácnosti, životní pojištění, pojištění havarijní či cestovní a majitelé domácích mazlíčků často využívají i pojištění pro ně.

Všechny tyto možnosti nabízí Česká pojišťovna, která patří mezi největší a jejímiž klienty je velké množství spokojených zákazníků.

Díky portálu Tipli můžete získat procentuální slevu na pojištění. Postačí si jen pohlídat aktuální nabídky.

Jaké výhody nabízejí jednotlivé typy pojištění od České pojišťovny?

Česká pojišťovna nabízí různé druhy pojištění, záleží jen na tom, které je pro vás momentálně aktuální.

  • Pojištění Můj život

Jedná se o pojištění životní. Můžete si jej založit nejen pro sebe, ale také pro své děti a dokonce i ty, které jsou již dospělé. Díky speciálnímu Penzijnímu plánu budete mít i ve vyšším věku zajištěn dokonalý životní komfort.

  • Pojištění cestovní

V nabídce naleznete jak variantu pro ČR, ta i na cesty po Evropě. Patříte mezi ty, kdo cestují i dále? Pojišťovna nezapomíná ani na vás a díky Tipli si zajistíte cestovní pojištění levněji. V rámci cestovního pojištění si můžete připojistit osobní věci a zavazadla a to jak proti krádeži, tak i proti ztrátě. Někteří klienti využívají také připojištění odpovědnosti za škodu. Velkou výhodou je i připojištění týkající se úrazů či pobytů v nemocnici.

  • Pojištění havarijní

O tento typ pojištění se zajímají především majitelé dopravních prostředků. Nabízí ochranu vozidla nejen při havárii, ale sjednává se i z důvodů odcizení, živelných událostí nebo vandalismu. Pokud patříte mezi řidiče, kteří jezdí bez nehod, můžete získat bonus až 50%.text - pojištění můj život

Jaké výhody nabízí havarijní pojištění od České pojišťovny?

Vzhledem k tomu, že každý řidič potřebuje v případě nehody okamžitou pomoc, jsou pracovníci k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě nehody jsou peníze vypláceny nejpozději do pěti dnů od doložení potřebných podkladů.

Můžete si sjednat i připojištění, které zahrnuje pojištění skel, na odcizení či neoprávněné užití vozidla, na úrazy a to nejen pro řidiče, ale i pro spolujezdce, pojištění zavazadel a to jak na poškození, tak i jejich odcizení nebo připojištění na poškození vozidla zapříčiněné srážkou se zvěří.

  • Pojištění majetku

Každý chce mít svůj majetek zabezpečený. Pokud si sjednáte jeho pojištění přes Tipli, můžete ušetřit.

text - pojištění majetku

Česká pojišťovna nabízí program komplexního pojištění s názvem Můj majetek, který obsahuje pojištění domu, bytu či chaty, výbavy v domácnosti a také odpovědnosti občanů za případné škody.

Vzhledem k tomu, že pořízení a vybavení domu či bytu není záležitost nejlevnější a je i časově náročná, vyplatí se tyto věci pojistit, neboť přijít o cokoli z nich můžeme během krátkého okamžiku.

Pokud patříte mezi majitele atypických předmětů, můžete si je nechat pojistit také.

Výhodou je asistenční služba nonstop. Ta může pomoci i v případě drobných defektů vyskytujících se běžně v každé domácnosti. Sice vám s opravou nepomůže, ale zajistí potřebného řemeslníka, který k vám dorazí během chvilky. Asistence a potřebná oprava je zdarma.

  • Pojištění domácích mazlíčků

Také patříte mezi milovníky psů nebo koček a nějakého čtyřnohého parťáka máte doma? Tak i na vás Česká pojišťovna myslí a nabízí vám pojištění těchto čtyřnohých chlupáčů. A s portálem Tipli vás nemusí stát celé jmění.

Díky pojištění si můžete snížit náklady spojené s nemocí či úrazem vašich mazlíčků. pojistku lze sjednat i na případné škody, které váš chlupáč může komukoli způsobit. Podmínkou je zvíře označené čipem či tetováním a věk, především u psů - mladší 8 let pro psa do hmotnosti 40 kg, mladší 4 let pro psa hmotnosti nad 40 kg.

Zdroj: Tipli

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS