Jaké výhody vám přinese ready made společnost?


			Jaké výhody vám přinese ready made společnost?

Chystáte si založit pro své podnikání soukromou společnost? Pak jste již nejspíše zjistili, že založit akciovou společnost či společnost s r. o. není vůbec jednoduché a čeká vás mnoho strávených hodin na úřadech. Celý proces si však dnes již můžete zjednodušit, a to pořízením ready made společnosti, což je obrazně řečeno předzaložená společnost. A jaké výhody vám ready made společnost přinese?  

Úspora času i peněz

Nákup ready made společnosti ušetříte především spoustu času, ale také výdajů. Především se vyhnete nekonečným návštěvám na úřadech, vyplňování velkého množství papírů a dalším formalitám. Jejím pořízením získáváte příležitost začít podnikat hned, jakmile dojde k převodu vlastnického práva na vás. Oceníte na nich také to, že nebudete muset budovat historii značky od úplného začátku.

Daňová optimalizace

Mezi významný pozitivní aspekt patří také možnost vybrat si společnost nejen se sídlem v České republice, ale i v zahraničí.  V případě firmy v zahraničí získáte příležitost využít optimalizace daní, jelikož každý stát má odlišnou daňovou politiku. Některé státy jsou pro podnikání daleko přívětivější než například Česká republika. Někdy nesou tyto státy nepřesné označení daňové ráje, avšak je třeba dodat, že ČR je pro mnoho států také daňovým rájem. Také můžete využít offshore podnikání, když máte například firmu již v ČR a nechcete ji přesouvat do zahraničí, ale chtěli byste využít výhod optimalizace daní. Firma v zahraničí může také posloužit k rozšíření vaše vlivu v dalších státech světa.

Na koho se obrátit?

Ready made společnost si můžete pořídit od české společnosti Zenron, která se zabývá ochranou majetku podnikatelů a způsoby, jak rozložit rizika v podnikání. Společnost Zenron vám poskytne společnosti z různých destinací, příkladem mohou být státy jako Slovensko, USA, Seychely, Hong Kong apod. Vybírat můžete také z plátců či neplátců DPH a se založeným bankovním účtem nebo bez založení bankovního účtu.

Více informací se dozvíte na webových stránkách společnosti Zenron.

Zdroj: Zenron

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Cena za ready made firmu

Murphynko,  19. 12. 2019

Prosim Vas, potrebuju surne kupit cesku firmu platcu dph. Ti ceny co som videl zacinaju nekde na 80 000kč a končia pri 120 000kč. najlacnejsiu co som nasiel bola tu https://www.incorporated.cz/sro-platce-dph/ , mozem to objednat alebo mate ine typy ? Dekuji za info, nevim kde se mam zeptat inde.

RSS