Rozjeďte své podnikání díky úvěru pro živnostníky a firmy


			Rozjeďte své podnikání díky úvěru pro živnostníky a firmy

Ať už s podnikáním teprve začínáte, anebo byste rádi investovali pro jeho zlepšení, praktickým řešením je dlouhodobý podnikatelský úvěr. Může vám pomoci k zaplacení dluhů spojených s podnikáním, ovšem vyplatí se i pro zoptimalizování provozu vaší firmy.

Rychlé vyřízení

Značnou výhodou, kterou úvěr pro živnostníky nabízí, je nepochybně možnost velmi rychlého dodání peněz. Jakmile tedy vyřídíte jeho snadné zřízení za pomoci jednoduchého formuláře, kontaktuje vás specialista, který s vámi doladí případné detaily. Do druhého dne pak můžete očekávat peníze na účtu. Převod peněz totiž probíhá do 24 hodin od podpisu smlouvy. Jedná se tak o opravdu moderní řešení, které poslouží jako rychlá pomoc, jestliže potřebujete akutně finance.

Individuální přístup

Pro spokojenost zákazníka je samozřejmostí individuální přístup. Parametry úvěru si můžete po konzultaci s odborníky nastavit přesně podle svých potřeb, aby vám vyhovovaly. Stejně tak si rozhodujete o výši splátek. Zvládnete ji tak přizpůsobit svým finančním možnostem pro splácení úvěru. Pro úspěšné sjednání úvěru navíc ani nemusíte dokládat svou platební historii.

Vytvoření smlouvy tak není složité. To, na co peníze využijete, je navíc zcela na vás. Půjčka je bezúčelová, peníze tak můžete využít třeba na nové kancelářské skříně, další vybavení, anebo jiný druh investice do svého podnikání. Jistě oceníte také možnost úvěr kdykoliv předčasně splatit, a to bez udání konkrétního důvodu.

Pomoc podnikatelům

Hlavním účelem tohoto úvěru je pomoc podnikatelům, a to jak těm začínajícím, tak i těm, kteří už se svou firmou pokročili a chtěli by ji nadále rozvíjet. Hlavní podmínkou pro uzavření úvěrové smlouvy je ručení nemovitostí v osobním vlastnictví, případně lze ručit také nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.

Díky tomu, že je půjčka poskytována bezúčelně, případné finance, které vám zbudou, můžete využít na cokoliv jiného. Třeba pro zpříjemnění vaší kanceláře pro home office. Záleží pouze na vás, zda peníze potřebujete k nakoupení vybavení kanceláře, nových strojů, anebo si chcete jen udělat něčím radost.

Jistota podnikání

Podnikání je mnohdy vystaveno řadě nástrah, proto se hodí mít možnost, jak ho nadále podporovat. Právě k tomu slouží úvěr pro živnostníky, zajistěte si tak budoucnost svého podnikání. Úvěry jsou možné od 50 000 Kč až do 50 000 000 Kč. Záleží tak pouze na vás, jak velkou investici máte v plánu.

Skvělé podmínky

Společnost nabízí výhodné podmínky pro všechny klienty, veškeré náležitosti najdete sepsány v obchodních podmínkách, se kterými budete důkladně seznámeni. Zároveň není třeba obávat se ani poplatků před uzavřením smlouvy. Konzultace s finančním poradcem vám pomůže najít skvělé řešení, které bude přesně vyhovovat vašim potřebám. Poskytnutí úvěru i jeho splácení probíhá bezhotovostně, je možné čerpat hotovostní zálohu při podpisu smlouvy.

Nezávazná poptávka

Jestliže vás zaujala nabídka podnikatelského úvěru, pak stačí jednoduše vyplnit online formulář. Na jeho základě se vám poté ozve specialista, který s vámi vyřeší všechny formality. Následně získáte své finance, přičemž úroková sazba se pohybuje již od 6 % p.a. Výsledná úroková sazba se poté může lišit podle bonity klienta, typu a hodnotě zajištění. Dle toho je tak vždy určována individuálně podle klienta.

Dlouhodobý úvěr je pro živnostníky skvělým způsobem, jak podpořit své podnikání a nadále se rozvíjet. Kromě toho můžete využít i krátkodobý úvěr, jehož splácení probíhá 6 až 12 měsíců. Nebudete tak splácet dlouhé roky, přičemž rychle získáte potřebné peníze. Výši splátek lze samozřejmě individuálně upravit, i tento úvěr sjednáte snadno z pohodlí domova.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS