Martin Podávka

Martin Podávka

Funkce: Člen představenstva Pillow pojišťovny

Martin Podávka působí od 31.10.2019 jako člen představenstva Pillow pojišťovny s odpovědností za produkty, digitalizaci a marketing. Předtím byl součástí pracovního týmu, který připravoval přeměnu původní PRVNÍ KLUBOVÉ pojišťovnu na Pillow. Do podzimu 2018 působil více než 15 let ve společnosti Allianz.

Během své kariéry v Allianz postupně prošel od pojistné matematiky přes produktový vývoj až na pozici ředitele Market Management, s odpovědností za strategický marketing, inovace a digitalizaci. Během jeho působení Allianz pojišťovna například ukončila prodej investičního pojištění s absurdními počátečními poplatky nebo zavedla na českém trhu dosud unikátní autopojištění s férovou cenou podle ujetých kilometrů.

Martin Podávka je dvojnásobným absolventem Matematicko-fyzikální fakulty UK, ve volném čase se věnuje své rodině, Lukášovi, Matějovi, Mirce, programování iOS aplikace a místo hraní golfu raději chytá pokémony. Ve volném čase tvoří také knihu o finanční gramotnosti. Mezi jeho hlavní hodnoty patří jednoduchost a transparentnost.

Související články