Pojišťovna roku 2014 v kategorii životní pojištění? PČS a její FLEXI


			Pojišťovna roku 2014 v kategorii životní pojištění? PČS a její FLEXI
22.5.2015 Spektrum

Pojišťovna České spořitelny se se svým FLEXI životním pojištěním vrací na pomyslný zlatý trůn. Získaným oceněním v soutěži Pojišťovna roku 2014 v kategorii životního pojištění potvrdila, že má mezi pojišťovnami na našem trhu nezastupitelné místo. Ocenění jí udělila Asociace českých pojišťovacích makléřů.

„Šest let za sebou jsme v kategorii životního pojištění obsazovali první místo. Z pomyslného trůnu nás loni sesadili. Ač je druhá příčka skvělá, chtěli jsme se opět vrátit na první místo,“ shrnuje touhu po vítězství Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „FLEXI jsme vylepšili a inovovali i proces sjednání a likvidace pojistné události. Máme za sebou kus práce, ale vyplatilo se to. Zase jsme nejlepší,“ doplnil Petr Zapletal.

Pojišťovna České spořitelny dosáhla v roce 2014 u běžně placených smluv meziročního nárůstu předepsaného pojistného o 25 procent. Celkově pojišťovna předepsala 11,9 miliardy korun a svým klientům připsala zajímavé zhodnocení (u běžně placeného FLEXI životního pojištění až 5,53 procenta).

Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group, na českém trhu působí od roku 1992 a patří k našim největším pojišťovnám. Klientům nabízí kvalitní produkty životního pojištění v široké síti poboček České spořitelny a u externích partnerů.

Cílem ankety nazvané Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Nejlepší produkty a služby předešlého roku vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů na základě vyhodnocení ankety, které se účastní nezávislí pojišťovací makléři z celé České republiky. Soutěž letos proběhla již popatnácté.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články