Allianz obsadila všechny medailové pozice v soutěži Nejlepší pojišťovna 2013


			Allianz obsadila všechny medailové pozice v soutěži Nejlepší pojišťovna 2013
10.9.2013 Tiskové zprávy

V hlavní kategorii soutěže Nejlepší pojišťovna roku 2013 získala první místo za životní pojištění Allianz. To, že právě životní pojištění je letos její dominantní oblastí navíc zdůraznila také stříbrem v rámci Ceny HN v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna letošního roku. Úspěšná však byla i na zbývajících medailových pozicích. Veřejnost ji hlasováním na webu přisoudila stříbro za pojištění Allianz iAuto a bronz v kategorii Nejlepší neživotní pojišťovna roku 2013.

„Vítězství v životním pojištění nás potěšilo, neboť je naprosto v souladu se zájmem klientů o tento náš produkt,“ řekl předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad. „Zatímco trh v oblasti životního pojištění v uplynulých šesti měsících meziročně stagnoval a zaznamenal mírný pokles, Allianz pojišťovna za stejné období vykázala více než dvanáctiprocentní nárůst,“ doplnil Strnad.

Porotci této soutěže podrobili pojišťovny, působící na českém trhu, pečlivému zkoumání. Hodnotili ekonomické ukazatele, detailně prověřovali reprezentativní produkty životního i neživotního pojištění, ale už tradičně se zaměřili i na služby pojišťoven, které prověřili vlastním testováním.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články