ČPP připisuje klientům zhodnocení rezerv na smlouvách ŽP


			ČPP připisuje klientům zhodnocení rezerv na smlouvách ŽP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále „ČPP“) dosáhla za rok 2017 zhodnocení ve výši 3 % u kapitálových produktů a v garantovaném fondu* v rámci produktů investičního životního pojištění dokonce zhodnocení ve výši 4,1 %.

Svým klientům, kteří mají uzavřenou smlouvu životního pojištění s běžně placeným pojistným, ČPP připisuje za rok 2017 ke kapitálové hodnotě pojištění zhodnocení ve výši 3 %. V porovnání s výší úroků dosahovaných např. u bankovních vkladů je dosahované procentuální zhodnocení stále vyšší. ČPP připisuje svým klientům zhodnocení z podílu na výnosech pojišťovny i v rámci produktů investičního životního pojištění. Klientům, kteří své finance investovali v garantovaném fondu* ČPP připsala v roce 2017 zhodnocení ve výši 4,1 %.

„Pravidelně rozšiřujeme a inovujeme naše produkty tak, aby co nejvíce odpovídaly přáním a požadavkům klientů a navíc jejich finanční prostředky profesionálním umístěním na finančních trzích dlouhodobě výhodně zhodnocujeme,“ uvedl ředitel úseku životního pojištění Marek Woitsch.

„Těší nás, že kvalitu námi nabízených produktů oceňují vedle klientů i odborníci. Před několika málo dny získala ČPP v kategorii životního pojištění stříbrnou medaili v prestižní anketě Pojišťovna roku vyhlašované Asociací českých pojišťovacích makléřů,“ doplnil Woitsch.


Mohlo by vás zajímat: Zlatá koruna: ČPP obhájila stříbro za pojištění podnikatelů


Životní pojištění se na celkovém předepsaném pojistném ČPP podílí téměř 30 %. Ve svém portfoliu eviduje ČPP 220 tisíc smluv životního pojištění. V důležitém segmentu běžně placeného pojistného dokázala ČPP v roce 2017 růst o 15,9 % a jako v předešlých letech dosáhla nejlepšího výsledku z top desítky pojišťoven na trhu.  

V roce 2017 patřily k neprodávanějším produkty investičního životního pojištění – EVOLUCE PLUS pro dospělé a ŠTÍSTKO pro děti. Právě produkt EVOLUCE PLUS prošel řadou vylepšení a rozšíření. ČPP jako první pojišťovna na českém trhu umožnila připojistit závažné následky očkování, které si klient může sjednat pro sebe i své děti. Mezi další významné změny patří opakované plnění u závažných nemocnění a poranění, kdy ČPP plní až za tři pojistné události, dále také plnění za vybrané vrozené vady dětí či rozšířené plnění u neúrazových dějů.

 

* Netýká se garantovaného fondu pro platbu zaměstnavatelem

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články