Zlatá koruna: ČPP obhájila stříbro za pojištění podnikatelů


			Zlatá koruna: ČPP obhájila stříbro za pojištění podnikatelů
1.6.2018 Tiskové zprávy

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) obhájila loňské umístění a v letošním 16. ročníku soutěže Zlatá koruna získala v kategorii Pojištění pro podnikatele stříbrnou medaili.

Potvrdila tím své významné postavení na českém trhu v oblasti podnikatelského pojištění. Ocenění převzal 31. května na slavnostním galavečeru ředitel úseku externích sítí Jan Křehlík.

„Těší nás, že jsme dokázali zopakovat loňský výsledek a ze soutěže si opět odnášíme stříbro z prestižní kategorie podnikatelských pojištění. Za naším úspěchem stojí nejen kvalitní produkty a služby, ale také dlouhodobá a intenzivní spolupráce s externími makléři a partnerskými společnostmi. Díky nim se nám daří být na trhu stále úspěšnější a naši obchodní produkci každoročně navyšovat,“ uvedl k získanému ocenění ředitel úseku externích sítí Jan Křehlík.

„Podnikatelské pojištění pro nás představuje významný segment. Na celkovém předpisu pojišťovny se podílí více než dvaceti procenty. Pojišťujeme subjekty napříč všemi obory, od výroby přes transport a logistiku až po služby. Umíme pojistit živnostníky, malé a střední podnikatele, stejně tak největší průmyslové podniky nebo celá města a obce,“ doplnil Křehlík.


Mohlo by vás zajímat: Jaký je vliv Solvency II na německý trh?


Pro malé podnikatele nebo živnostníky nabízí ČPP balíček pod názvem Podnikatel Plus. Středním firmám poskytuje širokou a kvalitní ochranu v produktu Komplex. Největším klientům je pojištění připravováno vždy individuálně „na míru“. ČPP nabízí také řadu speciálních produktů, například pojištění filmových produkcí, pojištění nekonání akce nebo golfového hole in one.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty, přináší objektivní obraz českého finančního trhu a spotřebitelům nabízí užitečné vodítko pro výběr služeb. V 17 produktových kategoriích vybírá vítěze Finanční akademie, která je složená z více než tří stovek nezávislých odborníků. Porota sleduje zejména ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky jednotlivých produktů. Záštitu nad soutěží převzal guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

 

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články