ČSOB Pojišťovna: Nové pojištění majetku, které myslí i na přírodu


			ČSOB Pojišťovna: Nové pojištění majetku, které myslí i na přírodu

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh unikátní pojištění pro byty, rodinné domy a domácnosti, které reaguje na nejnovější trendy a potřeby svých klientů v oblasti udržitelného bydlení. Například v případě obnovy majetku po škodě velkého rozsahu připlatí až 200 tisíc korun navíc na pořízení tepelného čerpadla.

 „Udržitelnost je nedílnou součástí naší strategie. Proto v oblasti pojištění majetku přicházíme s produktem, který obsahuje špičkové krytí všech klasických rizik a zároveň motivuje a odměňuje ty, kteří při pořizování či obnově svého majetku myslí na přírodu,“ uvedl Marek Cach, člen představenstva ČSOB Pojišťovny zodpovědný za produkty životního a neživotního pojištění.


Mohlo by vás zajímat: ČAP k 3Q 2022: Předpis smluvního pojistného se meziročně navýšil o 7,5 %


Klienti, kteří investovali do velmi úsporných staveb, se tak mohou těšit na o 50 % vyšší limity pojistného plnění bez navýšení pojistného. „A v případě velké škody přispějeme na náklady na pořízení prvků snižujících energetickou náročnost stavby jako je například tepelné čerpadlo, zateplení, trojitá skla nebo solární panely…,“ popisuje další novinku Marek Cach.


Mohlo by vás zajímat: INSIA je součástí skupiny UNILINK. Ivan Špirakus zůstává generálním ředitelem


ČSOB Pojišťovna rozšiřuje i asistenční služby zdarma, a to o servis tepelných čerpadel a klimatizací nebo cykloasistenci. „Zajištěním opravy kola kdekoliv v rámci České republiky chceme motivovat co nejvíce lidí k bezstarostnému využívání tohoto ekologického způsobu dopravy,“ uzavřel Marek Cach.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články