DEFEND Gap DIRECT – nové pojištění GAP, které lze sjednat kdykoliv


			DEFEND Gap DIRECT – nové pojištění GAP, které lze sjednat kdykoliv

DEFEND INSURANCE představil nový program DEFEND Gap DIRECT, pojištění před ztrátou hodnoty vozidla. Jako jediný z celé řady DEFEND Gap může být sjednán bez návaznosti na koupi či ocenění auta a je tak ideální volbou pro řidiče, kterým končí stávající GAP pojištění, havarijní pojištění, nebo zkrátka jen chtějí větší ochranu.

DEFEND INSURANCE umožňuje svým klientům zbavit se starostí a užívat si bezstarostnou jízdu. Všechny produkty DEFEND Gap, které chrání vozidlo před ztrátou hodnoty v případě totální škody nebo odcizení však bylo dosud možné sjednat pouze při nákupu vozidla. To už nyní neplatí.

Program DIRECT je unikátní svojí flexibilitou. Vstupní i výstupní hodnota je určena podle ceníku Eurotax, díky čemuž je možné sjednat pojištění kdykoliv, nejen při koupi vozidla, či obnovení havarijního pojištění. Zároveň si klienti mohou zvolit optimální výši pojistného plnění, která odpovídá jejich potřebám a hodnotě vozidla.


Mohlo by vás zajímat: Výzva jedenácti: Lékaři Univerzity Karlovy volají po odblokování společnosti!


„Poprvé přinášíme na trh pojištění DEFEND Gap, které nebude vázáno na nákup vozidla, a bude ho možné sjednat i online pro vozidla až 10 let stará bez omezení pořizovací ceny a najetých kilometrů. Věříme, že tento krok umožní oslovit nový segment klientů," řekl Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE.

DEFEND Gap DIRECT je unikátní i svým pojistným krytím, kdy je klient chráněn i v případě, že nemá havarijní pojištění. Zatímco s havarijním pojištěním je pojištěn proti finanční ztrátě v důsledku totální škody způsobené havárií, živelní událostí či krádeží, i bez havarijního pojištění je chráněn v případě nezaviněné dopravní nehody a krádeže.

Více informací o produktu DEFEND Gap DIRECT naleznete na stránkách DEFEND INSURANCE.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články