DEFEND INSURANCE: Prodlouženou záruku na auto nyní sjednáte i při servisu


			DEFEND INSURANCE: Prodlouženou záruku na auto nyní sjednáte i při servisu

Možnost sjednat prodlouženou záruku na vozidlo při jeho koupi využívá stále více klientů, nově je však možné ji pořídit i později při servisu. Společnost DEFEND INSURANCE totiž upravila vstupní podmínky pro záruku DEFEND Car Protect DELUXE a rozšiřuje svou rozsáhlou síť partnerů o autoservisy. Produkt nabízí zákazníkům široké krytí téměř shodné se zárukou výrobce a je dostupný v Česku a na Slovensku. 

DEFEND INSURANCE, přední poskytovatel a administrátor doplňkových pojistných produktů ve střední a východní Evropě, vychází vstříc nové poptávce po ochraně automobilů. DEFEND Car Protect DELUXE, stejně jako další prodloužené záruky DEFEND, chrání zákazníky před nepříjemnými výdaji spojenými s náhlými mechanickými, elektronickými či elektrickými poruchami pojištěného vozidla. Nabízí pojistné krytí téměř shodné se zárukou výrobce a je dostupný pro vozidla s maximálním stářím 6 let a 160 000 najetými kilometry.


Mohlo by vás zajímat: Josef Moravec: Hasičská vzájemná pojišťovna je zdravá a stabilní česká firma


Zákazník si může při servisní prohlídce sjednat pro svůj vůz ochranu až na tři rokycož u některých vozidel prodlužuje záruku až do devíti let stáří, tedy vysoce nad rámec běžné doby záruky výrobce.

Možnost využít neomezeného nájezdu kilometrů po celou dobu pojištění výrazně přispívá ke klidu zákazníků, kteří hodně jezdí. V případě, že dojde k selhání některé z krytých součástek, má zákazník jistotu, že bude jeho vozidlo opraveno profesionálně včetně kvalitních náhradních dílů. Pojištění kryje také odtah nepojízdného vozidla z místa poruchy do servisu s možností připojistit i zajištění náhradního vozu. Samozřejmostí je rychlé a profesionální řešení pojistných událostí.  


Mohlo by vás zajímat: PwC: Dvě třetiny zaměstnanců nepřestávají pracovat ani o dovolené či víkendu


„S možností sjednat prodlouženou záruku DELUXE nejen při nákupu vozidla, chceme rozšířit rozsáhlou síť našich partnerů o servisy, zejména ty u dealerů nových či zánovních vozů. Zákazníkům tak bude prodloužená záruka dostupnější a umožní jim snáze získat bezkonkurenční ochranu na úrovni záruky výrobce. A řadu benefitů má prodloužená záruka samozřejmě i pro samotné autoservisy,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články