Direct na soutěžní šifrovačce ukazuje, jak mění svět pojišťovnictví


			Direct na soutěžní šifrovačce ukazuje, jak mění svět pojišťovnictví
13.2.2020 Tiskové zprávy

Direct pojišťovna spouští ke svému pětiletému výročí online šifrovací hru, ve které budou lidé napravovat svět pojišťovnictví. Výherce získá poukaz na 10 000 korun na nákup sportovního vybavení.

Změnit svět pojišťovnictví k lepšímu. To je hlavní myšlenka Direct pojišťovny a nově i šifrovací hry, která dnes začíná. Úkol pro všechny hráče je jasný – vyluštěním devíti šifer napravit svět pojišťovnictví, stejně jako se o to snaží Direct pojišťovna už pět let, co na českém trhu funguje.

Vše je ve stylu pohádky. Na herní mapě je devět říší, ve kterých pojišťovnictví nefunguje tak, jak má. V jedné se snaží klienty nachytat na nesmyslné háčky, v další je drží jako rukojmí díky nezrušitelným smlouvám. „Vybrali jsme ty největší nešvary, proti kterým jako pojišťovna bojujeme,“ vysvětlila myšlenku hry mluvčí Directu Nela Maťašeje.


Mohlo by vás zajímat: Miloš Velíšek: Konkurenční mír v autopojištění nikdy nezavládl, a proč taky


Napravit takovou říši ale není jen tak, některé šifry jsou lehčí, jiné hráče potrápí. Díky nápovědě by ale neměl být problém uspět i pokud budou lidé luštit úplně poprvé.

Soutěž potrvá až do 12. března. O první cenu, což je poukaz na 10 000 korun do Sportisima, budou soutěžit jen ti hráči, kteří vyluští alespoň šest z devíti šifer. „Kromě toho vybereme i dalších devět hráčů, kteří získají dárkové balíčky,“ dodala Maťašeje.

obrazek-do-clanku-ktery

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články