Dvě ocenění v Komerční pojišťovně


			Dvě ocenění v Komerční pojišťovně
5.11.2018 Tiskové zprávy

V prostorách ČNB byly slavnostně vyhlášeny výsledky 10. ročníku výzkumu Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna. Vyhlašovatelem jsou Hospodářské noviny a o vítězích rozhodovaly stovky kritérií z pohledu klienta a téměř třicet ekonomických ukazatelů. Komerční pojišťovna se stala nejlepší životní pojišťovnou 2018 a zároveň jsme získali 3. místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2018.

Prvenství ve výzkumu Hospodářskch novin získává ta banka a pojišťovna, která klientům nabízí nejvýhodnější produkty a služby, kvalitně s nimi komunikuje, je pro ně dostupná a současně vykazuje dobré hospodářské výsledky, které svědčí o její stabilitě a přínosu pro majitele.


Mohlo by vás zajímat: ChytryHonza.cz se za stovky milionů vrací do rukou Jiřího Patáka


O výsledcích rozhodují objektivní data a ukazatele. Potřebná data jsou shromažďována z webových stránek, sazebníků a výročních zpráv. Nedílnou součástí podkladů pro analýzy jsou také četná mystery testování (shopping, calling, mailing) u všech hodnocených institucí. Při hodnocení se zohledňují také vybrané hospodářské ukazatele, které dokládají ekonomické zdraví jednotlivých bank a pojišťoven.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články