Finparáda.cz: Allianz opět zvítězila s životním pojištěním


			Finparáda.cz: Allianz opět zvítězila s životním pojištěním
1.2.2018 Tiskové zprávy

Allianz pojišťovna obdržela v soutěži Finparáda.cz - Finanční produkt roku 1. místo v kategorii „Rizikové životní pojištění“ a navázala tak na své vítězství ve stejné kategorii z minulého roku. Celkově je to již páté zlato, které produkt „Allianz ŽIVOT“ získal. 

Produkt Allianz Život započal svou vítěznou cestu v září 2016, kdy obdržel titul Pojišťovací inovátor v rámci Ceny Hospodářských novin. Ještě týž rok v listopadu na úspěch navázal 1. místem v kategorii Životní pojištění v soutěži Fincentrum Pojišťovna roku 2016.

O rok později pak zvítězila Allianz i v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna v Nejlepší pojišťovně roku 2017. Kromě toho však Allianz ŽIVOT sbírá i ostatní kovy v dalších prestižních soutěžích.


Mohlo by vás zajímat: Jaroslav Daňhel: Tahounem růstu je neživotní pojištění


Životní pojištění Allianz ŽIVOT si mezi klienty rychle získalo oblibu, jelikož neobsahuje žádné absurdní poplatky, dovoluje klientům poskládat si produkt podle své potřeby a výhodou je i volitelná investiční složka, která ve smlouvě vůbec nemusí být. Populární je však především novinka, jež je finančně příznivá k lidem, kteří se starají o své zdraví a díky tomu pak získají slevu.

Do soutěže „Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2017“ jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí banky, pojišťovny a penzijní a investiční společnosti. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Zdroj: Allianz pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články