Maxima pojišťovna představuje nové rizikové životní pojištění MaxEfekt 3.0


			Maxima pojišťovna představuje nové rizikové životní pojištění MaxEfekt 3.0
18.9.2017 Tiskové zprávy

A je to tu! Od začátku září mají pojišťovací zprostředkovatelé a klienti pojišťovny možnost sjednat inovovaný produkt životního pojištění Maxima pojišťovny. Třetí generace této oblíbené produktové řady představuje několik novinek, kterými se toto životní pojištění liší od standardní nabídky na českém trhu.

Produktové změny vznikly zejména úpravami stávajícího MaxEfektu, doplnili jsme je ale o zcela nové připojištění zdravotních služeb MaxDoctors. Sjednáním tohoto volitelného připojištění získá klient unikátní službu telemedicíny, což je směr, kterým se zdravotnictví ubírá v zahraničí a rádi bychom se mu přiblížili i v ČR.Mít neustále k dispozici profesionální lékařské poradenství dodá klid při řešení zdravotních problémů Vám i celé vaší rodině.

To ale není vše, úprav je celá řada. Zmiňme například zvýšení maximální pojistné částky u pojištění invalidity na 4 mil. Kč a zmírnění některých výluk v rámci pojištění pracovní neschopnosti a pojištění invalidity.


Mohlo by vás zajímat: Budoucnost ekonomiky ve znamení inovací a digitálních technologií


Rovněž jsme u některých připojištění posunuli limity pro zkoumání příjmů směrem nahoru a umožnili variantní sjednání připojištění denního odškodného – nově s karenční dobou 8 nebo 15 dnů se zpětnou výplatou pojistného plnění od prvního dne.

Vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci ve světě jsme zároveň odstranili výluku na terorizmus. Klienti jistě ocení i slevu na pojistném za zdravý životní styl či za komplexní pojistnou ochranu.

Tyto i další podrobnosti se pojišťovací zprostředkovatelé dozvědí na pravidelných školeních, které Maxima pořádá. Máte-li zájem o více informací, kontaktuje obchodní tým Maxima pojišťovny, email: podpora@maxima-as.cz.


MAXIMA pojišťovna se sídlem v Praze působí na českém trhu od roku 1994 a v roce 2016 byla nejrychleji rostoucí pojišťovnou v ČR. Kromě klasických retailových pojistných produktů navazuje strategická partnerství s velkými korporacemi, pro které vytváří pojištění na míru. Ve spolupráci s telekomunikační společností O2 nabízí například pojištění mobilních zařízení v Čechách a na Slovensku nebo Chytré cestovní pojištění. Výrazný podíl na trhu má v sektoru zdravotního pojištění cizinců. Mezi další produkty nabízené prostřednictvím zprostředkovatelů, ale i on-line na webových stránkách patří oblíbené pojištění majetku a odpovědnosti občanů, pojištění podnikatelů a průmyslu nebo rizikové životní pojištění. MAXIMA pojišťovna je členem České asociace pojišťoven a majoritním akcionářem je společnost Mella Holdings B.V.  MAXIMA pojišťovna je členem České asociace pojišťoven a zajistným makléřem je Aon Benfield, vedoucím zajistitelem je VIG Re ze skupiny Vienna Insurance Group.

Zdroj: Maxima pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články