Medaile z Tokia! Zabodoval ambasador Allianz Alexander Choupenitch


			Medaile z Tokia! Zabodoval ambasador Allianz Alexander Choupenitch
26.7.2021 Tiskové zprávy

Fleretista Alexander Choupenitch vybojoval v pondělí 26. července bronzovou medaili na olympijských hrách v Tokiu. Alexander je sportovním ambasadorem Allianz pojišťovny, která propojením se sportovci navazuje na své osmileté celosvětové partnerství s olympijským a paralympijským hnutím.

„Partnerství s Allianz pro mě znamená stabilitu. Jsem velmi rád, že jsme do spolupráce šli a je skvělé, že Allianz podporuje i olympijské hnutí. Je to krásné propojení a těším se na to, co nás společně čeká. Jsem velmi rád, že mám za sebou takového partnera, díky kterému mám klid například i při cestování a vím, že i kdyby se mé sportovní vybavení ztratilo, tak mi Allianz kryje záda,“ říká Alexander Choupenitch.


Mohlo by vás zajímat: Vladimír Mráz: Kooperativu jsme postavili na zelené louce. Dnes jsem na ni hrdý!


Šermíř-fleretista Alexander Choupenitch má z juniorských šampionátů čtyři medaile v čele s evropským zlatem a světovým stříbrem. Jeho nejlepším výsledkem mezi dospělými doposud bylo druhé místo na Grand Prix a bronz z ME 2018. V dubnu 2021 ovládl evropský kvalifikační turnaj o olympijské hry a bude Českou republiku reprezentovat na olympijských hrách v Tokiu.

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články