Online komunikace s lékařem: Allianz nabízí video chat


			Online komunikace s lékařem: Allianz nabízí video chat

Novinkou v asistenčních službách Allianz pojišťovny je od letošního roku video chat s lékařem. Přes svůj mobilní telefon nebo počítač mohou klienti na speciálním webu diskutovat s lékařem, kterého zároveň uvidí i na obrazovce.

Největší výhodou video chatu s lékařem je vizuální kontakt, který lidem dodá větší klid a jistotu. Díky tomu se spojení s lékařem ještě více přiblíží jeho osobní návštěvě. Nový video chat je k dispozici 24 hodin denně na webové adrese www.medickaasistence.cz

„Vrcholící zimní sezóna s sebou přináší i časté úrazy na lyžích. Nejčastěji jde o úrazy horních a dolních končetin, které v řadě případů vyžadují okamžitý chirurgický zásah. K většině těchto případů navíc dochází v oblíbených zimních střediscích v Rakousku, Itálii, Francii či Švýcarsku,“ říká vedoucí cestovního pojištění Allianz pojišťovny Jana Slavíková.


Mohlo by vás zajímat: Na trhu je nová zajišťovna. Představujeme Langhorne Re


Pokud jde o úraz způsobený na sjezdovce, většinou na místě zasahuje horská služba, která pomocí skútru nebo vrtulníku zajistí převoz do zdravotnického zařízení. A cena takového zásahu se vyšplhá na 4 až 5 tisíc eur. Náklady na okamžitou ortopedickou operaci se pohybují v rozmezí 5 – 12 tisíc eur v závislosti na typu operace a zdravotnickém zařízení.

Ve většině případů nejsou klienti po operacích schopni využít plánovaného návratu, a tak jim převoz zpátky do ČR také zařídí asistenční služba Allianz. Průměrné náklady se liší v závislosti na vzdálenost, pohybují se však kolem jednoho tisíce eur. 

Zdroj: Allianz pojišťovna a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články