PČS je klientsky nejpřívětivější životní pojišťovnou 2018, Kooperativa je druhá


			PČS je klientsky nejpřívětivější životní pojišťovnou 2018, Kooperativa je druhá
30.10.2018 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny (PČS) získala v prestižním výzkumu Nejlepší pojišťovna 2018 první místo v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2018 a Kooperativa skončila v této kategorii na 2. místě.  PČS zároveň získala bronz v kategorii Nejlepší životní pojišťovna 2018. Ocenění převzal dne 30. října 2018 na slavnostním vyhlášení výsledků v prostorách České národní banky Martin Diviš, předseda představenstva Pojišťovny České spořitelny a předseda představenstva Kooperativy.

„Naše pojištění klientům přináší finanční jistotu v případě vážných životních situací. Chceme proto, aby pro ně byly naše služby ty nejlepší. Jsem tedy rád, že titul klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2018 tento cíl potvrzuje. V souvislosti s fúzí se sesterskou pojišťovnou Kooperativa, která je v letošním výzkumu druhou klientsky nejpřívětivější životní pojišťovnou, máme našlápnuto do společné budoucnosti tou nejlepší možnou cestou – přívětivou pro naše klienty,“ říká Martin Diviš, předseda představenstva Pojišťovny České spořitelny a předseda představenstva Kooperativy.


Mohlo by vás zajímat: Přikryl a Čechová: ZDP aneb Zlomyslnosti Domácího „Právotvůrce“


Pojišťovny jsou v kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2018 hodnocené podle kritérií z pohledu klienta. Těmi jsou výše pojistného, poskytované produkty a služby, dostupnost a komunikace s klientem.

Podrobnosti o výsledcích najdete ZDE.

Zdroj: Kooperativa; Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články