Pojišťovna VZP koncem října překročila historickou půlmiliardu


			Pojišťovna VZP koncem října překročila historickou půlmiliardu
30.10.2018 Tiskové zprávy

Pojišťovna VZP dne 29. 10. 2018 dosáhla historicky významné hranice předepsaného pojistného ve výši 500 mil. Kč.

Pojišťovna VZP ušla od roku 2004 veliký kus cesty a z úzkoprofilové specializované pojišťovny se stala universální neživotní pojišťovnou. Koncem října navíc překročila pro ni magickou hranici půlmiliardy na předepsaném pojistném.

„Jako jeden z těch, kteří stáli u vzniku soukromého pojištění ve VZP ČR i při založení Pojišťovny VZPv roce 2014 jsem velmi rád, že se nám podařilo tuto pro nás významnou hranici překročit. Vzhledem k tomu, že náš obchod hlásí nadále vysoké nárůsty, bude pro nás tento rok mimořádný. Současně se ale jedná o zdravý a udržitelný růst s rozumnou akceptací rizika,“ sdělil předseda představenstva Pojišťovny VZP  Robert Kareš.


Mohlo by vás zajímat: Přikryl a Čechová: ZDP aneb Zlomyslnosti Domácího „Právotvůrce“


Hranice předepsaného pojistného ve výši 500 mil. Kč. je nejlepším výsledkek soukromého pojištění od roku 1995, respektive 2004, kdy Pojišťovna VZP převzala tuto činnost od VZP ČR.

„Jsem rovněž rád, že Pojišťovna VZP dosáhla tohoto úspěchu jako ryze česká pojišťovna s veřejnoprávním akcionářem a nyní jsou před ní další dva milníky – 750 mil. Kč a miliarda,“ uzavřel Robert Kareš.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články