Škola smyku, trenažér, který můžete mít stále u sebe


			Škola smyku, trenažér, který můžete mít stále u sebe
3.4.2013 Tiskové zprávy

Škola smyku je v pořadí druhou interaktivní hrou Allianz pojišťovny, která je určena pro chytré telefony a tablety. Lidé každého věku s ní mohou velmi hravou formou trénovat situace, kterým musí motoristé v provozu denně čelit. Patří mezi ně smyky, překážky na silnici, mokrý, nebo namrzlý povrch a další nepředvídatelné dopravní okamžiky. A to není vše - každý měsíc si tři nejlepší hráči Školy smyku a zároveň majitelé vozidel mohou, podobně jako u Allianz Křižovatek, zlevnit sazbu svého povinného ručení až o polovinu. Hra, která má čtyři úrovně obtížnosti, je určená pro řidiče i neřidiče k prohloubení znalostí, jak se „poprat“ s nástrahami na vozovce. Na motoristy totiž v mobilu číhají nečekané události, jako je střet s pevnou překážkou, mokrý povrch silnice, nebo dokonce náledí. Hráči nepoužívají plynový pedál, hra zrychluje sama za ně. Nakloněním telefonu se pak vyhýbají kuželům a dalším překážkám, mezi ty nejobtížnější patří úhybné desky. Hráči mohou porazit maximálně 15 kuželů, poté hra končí.

„Po úspěchu Allianz Křižovatek, a to nejen v tuzemsku, ale také v Maďarsku, Rusku a dalších zemích, přicházíme s novou aplikací, která opět vznikla v Allianz ČR a bude znovu distribuována globálně. Spojení edukace a hry totiž funguje na motoristy bez ohledu na to, zda jezdí po českých, či zahraničních silnicích. Naše Škola smyku je pohodlnou alternativou tréninku přímo na autodromu, který ne každý z nás má šanci absolvovat. Zároveň přináší rady profesionálů a instruktážní videa, jak si zachovat chladnou hlavu i v krizových situacích,“ říká vedoucí oddělení strategického marketingu Allianz Pavel Jechort.

Škola smyku vznikla ve spolupráci s dopravními odborníky a společností Ford a chce jako její předchůdkyně přispět k větší bezpečnosti na našich silnicích. Mimo jiné obsahuje i edukativní videa, jak zvládnout smyk na silnici v reálném prostředí. Pracuje ve standardně dostupných operačních systémech Android a iOS, kterými jsou vybaveny chytré telefony nebo tablety a všichni uživatelé si aplikaci mohou stáhnout zdarma. Aplikaci Allianz Křižovatky, která vznikla před rokem a půl, si stáhlo již 22 tisíc uživatelů. A pokud byste se chtěli poměřit s rekordmanem Křižovatek, pak byste měli mít skóre minimálně 4127 bodů.

Allianz pojišťovna jako světová jednička v neživotním pojištění dlouhodobě spolupracuje
s Formuli 1, která je známou „laboratoří“ pro vývoj nových prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Pravidelně publikuje také Allianz Automapu, která monitoruje nejnebezpečnější místa na tuzemských silnicích a dlouhodobě podporuje bezpečnost na silnicích a motivuje řidiče k zodpovědnému chování za volantem. A pokud i vy chcete jezdit bezpečně, stáhněte si Školu smyku nebo Allianz Křižovatky – ZDE

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS