Starr pokračuje v expanzi a otevírá kancelář v Maďarsku


			Starr pokračuje v expanzi a otevírá kancelář v Maďarsku
2.7.2018 Tiskové zprávy

Starr Underwriting Agents Limited, která je součástí hodingu Starr Companies a zastupuje jednak pojištovnu Starr International (Europe) Limited, tak lloydovský syndikát Starr Syndicate 1919, otevírá po Slovensku a České republice k 1.6. 2018 kancelář také v Maďarsku, a pokračuje tak v rozvoji svých obchodních aktivit. V blízké budoucnosti  se připravuje otevření kanceláře v Rumunsku.

V Budapešti bude aktivity Starr řídit pan Barna Sugár, který má v oblasti pojištění průmyslových rizik dlouholeté zkušenosti, v posledních letech působil na pozici generálního ředitele AIG v Maďarsku.

„Je nám ctí přivítat do týmu tak zkušeného profesionála, jakým Barna bezesporu je. Věříme, že se stane důležitým článkem naší další expanze v regionu,“ říká Ivan Loula, ředitel pro východní Evropu.


Mohlo by vás zajímat: USF a AFIZ spojily síly. Vzniká jednotná asociace ČASF


Starr Companies je celosvětově užívaným marketingovým označením pro služby nabízené v oblasti pojištění, asistenčních služeb a dceřiných společností Starr International Company, Inc., a investiční společnosti C.V. Starr & Co., Inc.

V České republice Starr působí prostřednictvím svého východoevropského regionálního centra registrovaného na Slovensku a na českém trhu jej zastupuje Zdeněk Prchlík, který řídí obchodní aktivity pojišťovny Starr ve východní Evropě na pozici obchodní ředitel pro východní Evropu.


 

Mohlo by vás zajímat: EU plánuje povinné ručení na segwaye a elektrokola


Starr patří k největším světovým poskytovatelům neživotního pojištění a investic a nabízí pojištění odpovědnosti, leteckých rizik, majetku či politických rizik, pojištění odpovědnosti managementu D&O nebo profesní odpovědnosti, pojištění škod na životním prostředí, stavební a montážní pojištění a mnoho dalších pojistných řešení například v oblasti důlního, chemického a petrochemického průmyslu. Součástí produktového portfolia je také cestovní nebo úrazové pojištění.

Historie sahá až do roku 1919, kdy byla společnost založena obchodníkem Corneliem Vander Starrem. Starr Companies aktuálně vykazuje hrubé předepsané pojistné ve výši 4 miliardy USD, s celkovými aktivy téměř 17 miliard USD a vlastním kapitálem více než 8 miliard USD. Starr International (Europe) Limited je držitelem ratingu A od ratingové agentury A.M. Best a je zapsána v rejstříku regulovaných subjektů ČNB.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články