UNIQA přidává cestovní pojištění k platebním kartám Twisto


			UNIQA přidává cestovní pojištění k platebním kartám Twisto

UNIQA poskytuje nyní majitelům platebních karet Twisto Premium celoroční rodinné cestovní pojištění. To zahrnuje kromě léčebných výloh také asistenční služby, úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti pro všechny členy rodiny, kteří cestují společně s držitelem karty. Pojištění se vztahuje na opakované výjezdy do zahraničí a pobyty v délce až 30 dní.

Roční cestovní pojištění pro celou rodinu mohou získat nyní automaticky všichni majitelé platebních karet Twisto Premium. Pojištění je součástí balíčku, který je pro všechny zákazníky do konce června zdarma.

Pojištění léčebných výloh se vztahuje na situace, kdy je třeba kvůli akutnímu onemocnění nebo úrazu čerpat zdravotní péči v cizině. Pojištění odpovědnosti zase kryje případy, kdy klient nechtěně způsobí někomu třetímu v zahraničí materiální škodu nebo zdravotní újmu.

Velmi cenné jsou asistenční služby dostupné telefonicky v režimu 24/7. Doporučuje se kontaktovat centrálu asistence v jakékoli nouzové situaci a požádat o pomoc nebo zprostředkování s místními zařízeními, policií nebo úřady. Cestovní pojištění platí bez spoluúčasti, což znamená, že UNIQA uhradí všechny doložené účelně vynaložené náklady na řešení pojistné události do výše limitu, aniž by klient musel nést část úhrady.


Mohlo by vás zajímat: Výluky na terorismus ubyly. Některé však zůstávají


Limity plnění na osobu činí 3 miliony Kč pro pojištění léčebných výloh a 2 miliony Kč pro pojištění odpovědnosti. Komfortně tak pokryjí naprostou většinu událostí, které mohou při cestování nastat. S ohledem na celoroční využívání pojištění je v produktu automaticky zahrnuto i pojištění zimních sportů. Rodina se může na pojištění ke kartě spolehnout, cestuje-li společně s jejím držitelem.

„UNIQA má dlouholetou zkušenost s cestovním pojištěním k bankovním produktům. Proto umí správně „namíchat” potřebná krytí a pojistné limity tak, aby zákazníky banky plnohodnotně ochránily v nouzi. Jsme rádi, že nyní jako součást investorské skupiny UNIQA spolupracujeme touto formou i se společností Twisto. Jsem přesvědčen, že do budoucna najdeme další formy propojení pojištění s účty, kartami a případně dalšími produkty ve všestranném servisu Twisto,” ocenil start nové spolupráce Marek Bártek, ředitel Makléřských služeb a strategických obchodních partnerství UNIQA.

„Twisto karta je skvělá pro cestování, protože není napojena na bankovní účet, což zákazníci ocení především při ztrátě nebo pokusu o zneužití karty. Výhodou Twista jsou notifikace v mobilní aplikaci. Zákazník má okamžitý přehled o útratě, ale také vidí případné transakce, které neudělal, a může kartu okamžitě zablokovat jedním kliknutím v mobilní aplikaci. Twisto tak ulevuje lidem od starostí s placením i v zahraničí. Nyní jsme ve spolupráci s UNIQA přibalili celoroční rodinné pojištění. Na mobilní aplikaci jsou všechny potřebné informace včetně podmínek pojištění bez nutnosti tisknout a nosit s sebou smlouvy,” vysvětlil výhody Michal Šmída, zakladatel a CEO Twisto.

Zdroj: UNIQA pojišťovna a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články