UNIQA zvyšuje pojistné plnění za nejtěžší stupeň invalidity


			UNIQA zvyšuje pojistné plnění za nejtěžší stupeň invalidity

Až do konce prosince přidává UNIQA k připojištění invalidity III. stupně bonusové plnění, které může zvýšit doposud běžné odškodnění až na trojnásobek. Chce tak upozornit na hlavní účel pojištění, které má sloužit hlavně jako podpora pro řešení těch nejzávažnějších událostí, jaké dokážou převrátit dosavadní život naruby, a to zpravidla natrvalo.

Klientům, kteří si do 31. 12. 2019 připojištění invalidity III. stupně sjednají v rámci životního pojištění DOMINO RISK, DOMINO INVEST nebo LOGIKA a jimž v budoucnu bude přiznán tento stupeň invalidity v důsledku utrpěného úrazu, vyplatí UNIQA dvojnásobek pojistné částky, a to až 1 milion Kč navíc. Vznikne-li invalidita v důsledku úrazu při dopravní nehodě, bude mít postižený klient nárok dokonce na trojnásobek výplaty, a to až o 2 miliony Kč více.


Mohlo by vás zajímat: NÚKIB: Kyberbezpečnost v ČR ohrožuje Čína. Útoky budou pokračovat!


Toto zvýhodnění na smlouvě zůstává po celou dobu trvání připojištění invalidity III. stupně.Připojištění invalidity III. stupně s navýšením pojistného plnění v případě úrazu lze rovněž sjednat pro stávající pojistné smlouvy formou změny, bude-li provedena do 31. 12. 2019. Je přitom jedno, zda se jedná o smlouvy s konstantní nebo klesající pojistnou částkou. V případě pojistné události v důsledku úrazu z připojištění uzavřeného podle výše uvedených podmínek bude pojistné plnění navýšeno jedním z následujících způsobů:

  • na dvojnásobek sjednané pojistné částky v případech, kdy smluvní pojistná částka nepřevyšuje 1 milion Kč;
  • na trojnásobek sjednané pojistné částky v případech, kdy smluvní pojistná částka nepřevyšuje 2 miliony Kč a invalidita třetího stupně byla přiznána v důsledku úrazu při dopravní nehodě;
  • na součet sjednané pojistné částky a 1 milionu Kč v případech, kdy smluvní pojistná částka převyšuje 1 milion Kč, resp. na součet sjednané pojistné částky a 2 milionů Kč v případech, kdy smluvní pojistná částka převyšuje 2 miliony Kč a invalidita třetího stupně byla přiznána v důsledku úrazu při dopravní nehodě.

Zní-li pojistná smlouva na klesající pojistnou částku, použije se pro výpočet její aktuální výše v daném roce.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články