Životní pojištění uzavřete se systémem od Asseco jednoduše online


			Životní pojištění uzavřete se systémem od Asseco jednoduše online

Donedávna jste mohli uzavřít životní pojištění jen osobně, ale pandemie všechno změnila. Pojišťovny se snažily maximum procesů realizovat na dálku a bezkontaktně. Výjimkou už není ani životní pojištění, které můžete uzavřít bez návštěvy pobočky či osobního setkání s makléřem. Portálové řešení od Asseco Central Europe se této nové formě prodeje přizpůsobilo.

Asseco Central Europe nabízí portálové řešení pro pojistitele, jejichž agentská část je spojená s prodejními portály největších finančních makléřských domů v České republice a na Slovensku. Díky tomuto systému se zvyšuje efektivita prodeje stejně jako vyšší komfort při zprostředkování životních pojistek.


Mohlo by vás zajímat: Počty ekonomických subjektů rostou


Uzavírání pojistných smluv online

Zprostředkovatelský prodej v online formě pokrývá celý proces prodeje od poradenství až po uzavření návrhu, včetně bezpečné výměny šifrovaných dokumentů. Další praktickou funkcionalitou je e-Podatelna pro ještě větší prostor pro elektronickou komunikaci mezi klientem, pojišťovnou a makléřskou společností. Samoobslužné portálové řešení od Asseco nabízí kromě digitálního prodeje životních pojistek také informační, komunikační a aftersale služby (okamžité posouzení a schválení technických a netechnický změn) pro klienty pojišťoven a zprostředkovatele. Přispívá tak k zefektivnění prodejních procesů a minimalizaci administrativních operací „přenesením“ nejvíce poptávaných služeb na portál.


Benefity portálového řešení od Asseco

  • Vizuální přizpůsobivost portálu dle design manuálů jednotlivých makléřských společností
  • Technologie SSO
  • Plně digitální prodej životních produktů
  • Okamžité posouzení rizika v závislosti na vybraném krytí až po uzavření pojistného návrhu prostřednictvím digitálního podpisu
  • Prvky OCR technologie a tvářové biometrie

O společnosti Asseco Central Europe:

Společnost Asseco Central Europe působí na trhu už 31 let a patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě. Pobočky najdete na Slovensku, v České republice, Maďarsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Polsku. Realizuje náročné projekty pro komerční sféru, ale i státní správu a samosprávu.

Portfolio společnosti tvoří bankovní a pojistné informační systémy, informační systémy pro zdravotnictví, stavební spořitelny, systémy pro platební karty, energetiku a utility, Business Inteligence řešení, ERP systémy a další inovativní řešení na míru. Celá skupiny Asseco CE v současné době zaměstnává víc než 3000 lidí. Asseco Central Europe je součástí mezinárodní skupiny Asseco. Více informací o produktech společnosti najdete na https://ce.asseco.com/.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články