VI. mezinárodní konference EFPA Česká republika 2.1: Představení řečníků


			VI. mezinárodní konference EFPA Česká republika 2.1: Představení řečníků
4.9.2017 Spektrum

Na VI. mezinárodní konferenci EFPA se nově setkáte s blokem osmi půlhodinových workshopů s nejrůznějšími tématy. Workshopy budou probíhat zároveň ve 2 sálech a každý účastník konference tak bude postaven před volbu, které 4 workshopy si vybrat. Na webu konference www.efpa.cz/konference naleznete kromě kompletního programu také anotaci všech workshopů i jednotlivé řečníky. Dnes představíme dva z nich.

 


Mohlo by vás zajímat: VI. mezinárodní konference EFPA Česká republika 2.1


Peter Brožek (Arca Capital )

Peter Brožek je členem představenstva Arca Capital Finance Group, která ve skupině Arca Capital zastřešuje regulované aktivity skupiny ve finančním sektoru. Zodpovídá za rozvoj skupiny směrem kinstitucionálním investorům na domácích trzích i v zahraničí.

Peter Brožek

Má více než 20 let praxe ve finančních službách od private equity až po bankovnictví. Během své praxe působil v různých zemích světa, včetně USA, Velké Británie, Brazílie atd. Je absolventem Columbia Business School v New Yorku. 

Co říká o svém workshopu "Investiční turistika"?

„Překvapivě velká část institucionálních investorů – z mé osobní zkušenosti – zvažuje investice v sektorech nebo teritoriích, kde by každý, kdo chce minimalizovat riziko, prostě neměl být. 

A tak se potýkáme s praktickou zkušenosti v tom, že mnozí investoři akceptují buďto 1 a méně procent p.a. v tom, čemu říkají bezpečné investice, nebo investují do těžko uvěřitelných rizikových propozic.
Na workshopu ukážeme diferenci srovnání naší zkušenosti a tím, co standardně nabízíme, vs. to, co se dnes objevuje různě po světě.“ 
 

Petr Slad (OCCAM CONSULT s.r.o.)

Petr Slad

 Má 15leté zkušenosti s honorářovým investičním poradenstvím, 12leté  zkušenosti se správou klientských portfolií a produkty (fondy, akcie, investiční  certifikáty, dluhopisy) na investičních platformách.

 Od roku 2010 se intenzivně věnuje investicím do reálných aktiv se  zahraničními partnery ve společnosti OCCAM CONSULT s.r.o. 

 Workshop se bude věnovat tématu „Reálná aktiva – alternativní  investice“, na  němž bude hostem i jeho zahraniční partner Peter Jäderberg, majitel  Jäderberg&Cie. 

 • proč a jak investovat do reálných aktiv (alternativních investic),
 • portfolia pro bonitní klientelu, složení, volatilita, nákladovost,
 • příklady produktů,
 • hybridní investice,
 • představení reálné investice v Austrálii hostem p. Jäderbergem,
 • podrobný popis investice, výnosy, rizika.

Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Srpnové postřehy


Pokud nejste dosud na VI. mezinárodní konferenci EFPA registrováni, tak neváhejte. V letošním roce se můžete těšit na:

 • nový formát konference s větším zastoupením vzdělávání
 • více než 300 účastníků a přes 20 partnerů
 • přednášku Karla Janečka „Tajemství Karla Janečka“
 • 8 tematických workshopů paralelně ve 2 sálech
 • 6 zahraničních řečníků (Německo, JAR, Velká Británie, Holandsko, Rakousko, Slovensko)
 • společenský večer po skončení konference
 • atraktivní prostředí Congress Hotelu Clarion
 • podporu dobré věci 50 Kč za každého účastníka bude darováno Projektu Šance (www.projektsance.cz)

Přihlášení, stejně jako další informace o konferenci naleznete na www.efpa.cz/konference.


Mohlo by vás zajímat: Dohoda o Brexitu je nutnost. Pohled britských pojistitelů


EFPA Česká republika je zájmové sdružení právnických osob založené v roce 2010. Je součástí evropské sítě EFPA Europe, nejrespektovanější evropské organizace udělující certifikáty v oblasti finančního poradenství a plánování. Cílem EFPA ČR je podporovat a zavést evropské kvalifikační a etické standardy do služeb ve finančním poradenství v ČR a na Slovensku. EFPA ČR je institucí akreditovanou Českou národní bankou pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti pro makléře, investiční a finanční poradce a zprostředkovatele.

Členové Rady EFPA a jejích komisí se podílí na tvorbě metodik a v rámci pracovních skupin i legislativních předpisů. Vytváří tak prostředí pro zkvalitňování českého trhu finančního poradenství.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články