Zajímavost: Startup Playbrush a UNIQA spojily síly proti zubnímu kazu


			Zajímavost: Startup Playbrush a UNIQA spojily síly proti zubnímu kazu
7.8.2018 Spektrum, Produkty

Mladá firma Playbrush ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA chce v Rakousku podpořit zájem o zubní hygienu u dětí. Spolu s aplikací, která bude měřit správnost čištění zubů, nabízí UNIQA také speciální pojištění pro případ poškození chrupu při úrazu.

Drobné vynálezy rakouské startupové firmy Playbrush by měly přispět k tomu, aby děti zubní hygiena bavila, čímž by mohlo dojít k jejímu zlepš.ení. Bude k tomu soužit aplikace pro chytré mobily a také speciální nástavec nasazený na zubní kartáček. Díky tomu bude možné měřit dobu i intenzitu čištění zubů u dětí. Prostřednictvím hry motivuje Playbrush dorost k tomu, aby si čistil chrup pečlivěji a správně. Navíc od srpna 2018 bude každé takové „zařízení“ doplněno pojištěním UNIQA, které kryje případné poškození zubů při úrazu.

Pro UNIQA Rakousko je spolupráce se startupem Playbrush dalším obohacením aktivit spojených s mladými digitálními firmami. Alexander Bockelmann, Chief Digital & Operation Officer UNIQA přivítal nový počin slovy: „Spolu s Playbrush chceme otevřít nové pole obchodní působnosti. Vidíme velký potenciál v digitálních projektech, k nimž může UNIQA přidat doplňkovou službu. V tomto duchu budou následovat v budoucnu další partnerství a kooperace.“


Mohlo by vás zajímat: Kybernetické bezpečnost: Co přináší certifikace ISO 27001?


Na dobu užívání zubní aplikace Playbrusch obdrží rodiče pro děti pojištění poškození zubů při úrazu zdarma. To pokryje až 80 % nákladů na ošetření. Vztahuje se mimo jiné na nezbytnou repozici zubů, reimplantace vyražených zubů, modelace a ošetření lomů na zubech. Maximální plnění je 1000 EUR na jednu událost, přičemž pojištění se vztahuje celkem na dva takové úrazy. Limitem je tedy částka pojistného plnění 2000 EUR. Pojistit lze děti žijící v Rakousku a v Německu.

CEO Playbrush Paul Varga komentoval pojištění UNIQA takto: „Naší komplexní nabídkou včetně doplňkového pojištění chceme podpořit rodiče nejen při zubní prevenci, ale také v případě řešení akutního problému. Jsme potěšeni, že máme partnerství s pojišťovnou UNIQA, která má za sebou dlouhou a úspěšnou historii v oblasti soukromého zdravotního pojištění.“

V případě zubního ošetření dítěte po úrazu lze příslušné doklady k proplacení poslat on-line. Přitom péči zubního lékaře lze čerpat kdekoli na celém světě jak v soukromém, tak i veřejném zdravotním sektoru.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články