Ergo: Zajímavá nabídka pro 2 miliony členů odborů Verdi


			Ergo: Zajímavá nabídka pro 2 miliony členů odborů Verdi
11.3.2019 Zahraničí

Pojišťovací koncern Ergo, sídlící v Düsseldorfu, se stal dnem 1. ledna 2019 novým pojišťovacím partnerem pro 2 miliony členů odborů Verdi. Koncern sdělil, že chce členům těchto odborů poskytovat prostřednictvím podniku služeb Verdi (Verdi Service GmbH) vybrané pojistné produkty, nabídky na péči a poradenství. Toto partnerství je uzavřeno na dobu dvou let.   

Pro pojišťovny je obchod rozhodující záležitostí. Stále hledají nové odbytové možnosti, nové prodejní kanály a uzavírají užitečná partnerství. Mezi taková partnerství určitě patří spolupráce či kooperační projekt mezi pojišťovnou Ergo a odbory Verdi. Jelikož v České republice nemusí být činnost německých odborů Verdi šířeji známa, je vhodné je nejdříve stručně představit.

Slovo Verdi nemá co dělat se světoznámým hudebním skladatelem, nýbrž jde o zkratku z německého názvu „Die Vereinte Dienstleistungsgewerkschaft“(„Sjednocené odbory služeb“). Jejich centrála sídlí v Berlíně. Tyto odbory vznikly v roce 2001 sloučením pěti samostatných odborových organizací. Mají zhruba 2 miliony členů (podíl žen činí cca 52 %) a po známějších odborech IG Metall jsou druhou největší německou odborovou organizací. Odbory Verdi zaměstnávají 3 000 osob a na členských příspěvcích ročně inkasují zhruba 460 mil. EUR. To ukazuje, že Ergo získala skutečně významného partnera.


Mohlo by vás zajímat: Zpráva EIOPA o vývoji struktury trhu pojišťovacích zprostředkovatelů v EU


Služby členům budou zajišťovány prostřednictvím nezávislé společnosti Verdi Service GmbH. Tato činnost by měla odborům napomoci při získávání a udržování členů. Nabídka Ergo se týká pojištění zaměstnaneckých i soukromých rizik včetně bydlení/stavebního spoření, zdraví, cestování a volného času. Byla připravena exkluzivně pro Verdi Service GmbH a měla by přinést užitek nejen členům odborů, ale i jejich rodinným příslušníkům.

Výkonný ředitel Verdi Service GmbH Wolgang Kremer vítá spolupráci s Ergo, neboť se jedná o nového, silného a kompetentního partnera. Členové odborů a jejich rodinní příslušníci získají tímto přístup k dalším pečlivě vybraným pojistným produktům a službám velkého pojišťovacího podniku, a to za zvýhodněných podmínek.

Spokojenost čiší též ze slov předsedy představenstva společnosti Ergo Beratung und Vertrieb AG. Ten oceňuje hlavně přístup ke dvěma milionům členů Verdi a možnost prokázat jim kompetentnost Ergo jako rizikového manažera. V rámci výběrového řízení prý pojišťovna Ergo prokázala kvalitu nabízených produktů, které je schopna nabízet za atraktivních podmínek. Tato kombinace přesvědčila Verdi o výhodnosti spolupráce. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ver.di

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články