Letošní šachy v nejvyšších křeslech českých pojišťoven


			Letošní šachy v nejvyšších křeslech českých pojišťoven

Na nejvyšších místech ve vedení českých pojišťoven se od začátku roku dějí velké změny. Změn a přestupů je již tolik, že jsme se rozhodli udělat malý přehled, co se stalo od 1. ledna až do poloviny května 2015.

První velká změna tohoto roku nastala na začátku února, kdy mnohaletou ředitelku ACE group Lenku Dočekalovou, vystřídal ve funkci Erik Macalík.

Lenka Docekalova        Lenka Dočekalová Erik_Macalik_ACE Erik Macalík

 

V březnu pak přichází zpráva o Marku Jankovičovi a jeho jmenování do křesla generálního ředitele a předsedy představenstva České pojišťovny. Jeho nástup je určen na 1. června.

Marek_Jankovic

Marek Jankovič

 

Jen chvíli po tom, oznamuje ČSOB odchod Jeroena van Leeuwena, který odstupuje po 13 ti letech ve funkci a po vzájemné dohodě. Vzniká tak volné místo v nejvyšším křesle.

Jeroen van Leeuwen

Jeroen van Leeuwen

 

23. dubna Luděk Menčík odchází po téměř šesti letech z pozice generálního ředitele společnosti Marsh s.r.o.. Jeho záměrem, je věnovat se pro Marsh výhradně rozvoji vztahů s pojišťovnami střední a východní Evropy.

LudekMencik_KDKLuděk Menčík

 

A konečně tento týden byly uveřejněny informace ohledně změn v Penzijní společnost České pojišťovny a ČSOB pojišťovně.

 Marcel_ Homolka

Marcel Homolka

 

Bezděk VladimírVladimír Bezděk

 

Během roku můžeme očekávat i další změny. Každopádně se vám budeme snažit přinést rozhovory s novými generálními řediteli, hned jak se uvelebí ve svých nových křeslech a funkcích.

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články