Tomáš Vysoudil posiluje investiční skupinu Roberta Schönfelda


			Tomáš Vysoudil posiluje investiční skupinu Roberta Schönfelda

Tomáš Vysoudil se stává novým obchodním ředitelem RSBC. V investiční skupině finančníka Roberta Schönfelda je od prosince odpovědný za oblast marketingu, obchodu a udržování strategických vztahů s klíčovými partnery.

Tomáš Vysoudil (47) má za sebou více než 20letou úspěšnou kariéru v pojišťovnictví. Svou profesní dráhu začínal na obchodnických postech, odkud se přes různé manažerské pozice vypracoval až do vrcholového managementu a členství ve statutárních orgánech největších pojišťovacích domů.

Do RSBC přichází z České pojišťovny a skupiny Generali, kde byl od roku 2015 členem představenstva ČP a předsedou dozorčích rad společností ČP Distribuce a Nadace GCP. Na starosti zde měl primárně rozvoj distribučních cest a obchodní strategii.

Předtím působil pět let v Allianz pojišťovně, odkud z pozice obchodního ředitele a člena představenstva penzijní společnosti odpovídal za kompletní obchodní strategii a distribuci. Působil zároveň jako místopředseda správní rady v Allianz nadačním fondu.


Mohlo by vás zajímat: Prezídium AČPM zvolilo své vedení. Kdo se stal novými místopředsedy?


Tomáš Vysoudil vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, kde také získal doktorát z oboru andragogika a management. Je ženatý a má dvě děti.

Skupina RSBC vznikla v roce 1998 jako správce restituovaného majetku rodiny Schönfeldů. Dlouhodobě se orientuje na investice do průmyslu, zemědělství, komerčních a rezidenčních nemovitostí a nových technologií. Podstatou její investiční strategie je dlouhodobá správa majetku a postupné zhodnocování investic. Součástí jejího portfolia je například slovinská zbrojovka Arex, vinařství Zlati Grič, strojírenská firma Bauer Technics nebo londýnský startup Proversity.

Zdroj: Skupina RSBC

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články