Změna ve vedení HDI Versicherung AG v ČR: Otokara Cudlmana nahradí Aleš Plášek


			Změna ve vedení HDI Versicherung AG v ČR: Otokara Cudlmana nahradí Aleš Plášek

Aleš Plášek byl pověřen vedením pobočky HDI Versicherung AG v České republice, když koncem července nahradil Otokara Cudlmana.

Nestor českého pojišťovnictví Otokar Cudlman, který během své kariéry působil na různých pozicích v České státní pojišťovně (1982-1991), Gothaer Allgemeine Versicherung AG, pobočka pro ČR (1992-2005) a HDI Versicherung AG, pobočka pro ČR (2006 až dosud), povede ještě do konce roku pobočku v Bratislavě.

„Do konce roku budu spravovat naši slovenskou pobočku a poté odejdu do aktivního odpočinkového období mimo obor. Jsem velmi rád, že jsme do našeho týmu získali fundovaného odborníka, který nám pomůže rozvíjet obchodní aktivity na českém a slovenském pojistném trhu v tradičním segmentu podnikání průmyslového pojištění,“ komentoval změnu na vedoucí pozici Otokar Cudlman.


Mohlo by vás zajímat: Swiss Re: Po COVID-19 by mělo nastat v globálním pojišťovnictví rychlé zotavení


Aleš Plášek HDIIng. Aleš Plášek (41 let) absolvoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze na fakultě potravinářské a biochemické technologie v roce 2003.

Krátce po studiích zahájil svoji profesní dráhu v pojišťovnictví u pojišťovacího makléře STACH & S.T., a.s., kde se specializoval na průmyslové pojištění.

Po fúzi s globálním mezinárodním makléřem působil ve společnosti Aon Stach Česká republika spol. s r.o. až do roku 2009, kde získal zkušenosti se specializovanými pojistnými programy pro průmyslové zákazníky s přesahem do zahraničí.

Následujících 10 let působil v nejrůznějších pozicích v makléřské společnosti RESPECT, a.s., kde v posledním období zastával pozici ředitele industriálních rizik a risk managementu.

Ve volném čase se věnuje rodině, přátelům a sportovním aktivitám.

Zdroj: oPojisteni.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články