Novým ředitelem divize KAPITOL Gold je Robert Vlášek


			Novým ředitelem divize KAPITOL Gold je Robert Vlášek

Robert Vlášek je spolupracovníkem KAPITOLu přes 20 let a špičkovým manažerem velké obchodní skupiny v Praze. Od 1. března se začal věnovat nové funkci, byl jmenován ředitelem divize KAPITOL Gold a ambasadorem investování do cenných kovů.

Nový ředitel divize KAPITOL Gold, pan Robert Vlášek, s námi zahájil spolupráci již v únoru 2000. Během své 20leté kariéry se v rámci KAPITOLu vypracoval z pozice poradce přes vedoucího týmu, vedoucího obchodního zastoupení až na pozici vrchního ředitele. V KAPITOLu jsme viděli velkou příležitost vstoupit na trh s investicemi do cenných kovů. Proto jsme se rozhodli spojit síly s Robertem Vláškem a využít jeho bohatých zkušeností s investováním do zlata.

Robert Vlášek během rozjezdu celého projektu působil jako hlavní školitel celé obchodní struktury a od 1. března byl jmenován do pozice ředitele divize KAPITOL Gold. V rozhovoru prozradil nejbližší plány: „Chci se zaměřit na rozjezd obchodní sítě, protože KAPITOL Gold má pro nové poradce unikátní podmínky, mezi které patří předplacené provize za prodejní výsledky a jasně daná pravidla ve struktuře obchodní kariéry.“ 


Mohlo by vás zajímat: Zisk z cestovního ruchu v Česku dosáhl 295 miliard


„Další velký projekt je speciální emise zlatých a stříbrných mincí v limitovaném počtu kusů. Jedná se raritu s vysokou sběratelskou hodnotou, protože KAPITOL bude první mezi finančně poradenskými společnostmi, který na český trh přijde s emisí vlastních mincí," vysvětlil Robert Vlášek, ředitel divize KAPITOL Gold.

Kdo je Bc. Robert Vlášek, MBA?

Robertovi Vláškovi je 49 let a bydlí v Praze. Je ženatý a má dva syny. Volný čas nejraději tráví se svou rodinou a výlety do přírody. Rád provozuje bojové sporty a mezi jeho další koníčky patří také numismatika, cestování, historie, filozofie a osobní rozvoj.

Zdroj: Kooperativa pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články