Aviva Royal II. připisuje po prvním roce zhodnocení 12,5 %


			Aviva Royal II. připisuje po prvním roce zhodnocení 12,5 %
6.5.2010 Produkty

V pořadí druhé jednorázové investiční životní pojištění z úspěšné řady Aviva Royal přináší svým majitelům první kupón ve výši 12,5 %. Stejně jako v případě Aviva Royal I. byl kurz akcií všech titulů akciového koše vyšší než 70 % své ceny k počátku pojištění, čímž byly splněny podmínky pro přiznání kuponu.

Jednorázové investiční životního pojištění Aviva Royal II. patří do skupiny kapitálově garantovaných investičních životních pojištění a je výsledkem výborné spolupráce životní pojišťovny Aviva a Societe Generale. Toto investiční životní pojištění bylo sjednáváno na základě časově omezené nabídky a může svým majitelům nakonec přinést zhodnocení až ve výši 75 % za dobu svého šestiletého trvání.

Výnos investičního životního pojištění je vypočítáván dvěma odlišnými metodami, přičemž v rámci stanovení konečného výnosu se vždy zvolí ta varianta, která klientovi přinese větší zhodnocení. Produkt byl již od počátku navržen tak, aby maximálně reagoval na současné turbulentní podmínky na trzích a umožnil získání výnosu nejen na rostoucích, ale i na stagnujících či mírně klesajících trzích. Díky tomu produkt klientům přináší nejen jistotu výplaty 100 % alokovaného pojistného na konci sjednané šestileté pojistné doby, ale také možné zhodnocení až 75 % z alokovaného pojistného za toto období. Tzn. až 12,5 % za každý rok.

„Výběr podkladových akciových titulů Aviva Royal probíhal za ne zcela stabilní situace na akciových trzích a hlavní prioritou tak byla finanční síla a stabilita společností. Dobrou volbu potvrzuje nárůst ceny všech akciových titulů ve sledovaném období a následné přiznání kuponu ve výši 12,5%. Současná cena podílových jednotek programu investování Royal II. navíc odráží velmi dobrou pozici pro další kupony,“ komentuje úspěšný vývoj produktu Milan Starý, marketingový manager Aviva životní pojišťovny, a.s.

Aviva

 

Share/Bookmark

Zdroj: Aviva

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články