Pojišťovacím inovátorem roku 2016 je Allianz. Veřejnost ocenila její životní pojištění Rytmus risk.


			Pojišťovacím inovátorem roku 2016 je Allianz. Veřejnost ocenila její životní pojištění Rytmus risk.

V soutěži Nejlepší pojišťovna roku 2016 získala první místo v kategorii Pojišťovací inovátor Allianz pojišťovna za produkt životního pojištění Rytmus risk bez absurdních poplatků. Zatímco je v dnešní době standardní životní pojištění plné poplatků Allianz v Rytmu risk všechny tyto poplatky zrušila. 

Struktura nového životního pojištění je na české poměry netradiční,“ vysvětluje člen představenstva Allianz pojišťovny Josef Lukášek. „Nevytvořili jsme z investičního pojištění rizikové, protože tak bychom se nezbavili složitosti ani poplatků, ale vyšli jsme ze srozumitelného rizikového pojištění a přidali k němu volitelnou investiční složku bez počátečního, měsíčního nebo koncového poplatku. Díky tomu může klient použít Rytmus risk nejen pro krytí životních rizik, ale i pro daňové výhod,“ dodává Lukášek.

Navíc se díky zrušení zbytečných poplatků už v základu dostane na příznivější cenu a další slevu až 15 % může čerpat i za 5 a více připojištěných rizik. Unikátní je rovněž odměna za dostatečné nastavení pojistných částek v podobě další 15% slevy, jestliže pojistné částky jsou alespoň jeden milion korun. Obě slevy lze navíc kombinovat.

První a jediné investiční životní pojištění bez absurdních poplatků Rytmus risk má několik novinek – invaliditu s jednorázovou klesající částkou s variabilním nastavením pojistných částek pro všechny 3 stupně, pojištění invalidity pro děti, progresivní plnění zvýšené až na 800 % nebo exkluzivní cancer plan PRO boj s rakovinou. Součástí je garance nejvyššího plnění u denního odškodného i trvalých následků, stejně vysoké plnění za levou i pravou končetinu a špičkové denní odškodné s plněním ihned a s progresí až 500 %.

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články