Pojišťovna VZP představuje vylepšenou verzi pojištění závažných onemocnění Fénix


			Pojišťovna VZP představuje vylepšenou verzi pojištění závažných onemocnění Fénix

Pět let poté, co jako první v Česku přišla s neživotním pojištěním FÉNIX pro případ rakoviny, uvádí Pojišťovna VZP (PVZP) na trh výraznou inovaci produktu. Nově pojištění chrání klienty a jejich rodinu nejenom v případě onkologických onemocnění, ale v celé řadě dalších závažných diagnóz.

Fénix nyní pomůže zvládnout i taková onemocnění, jako je Alzheimerova choroba, roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda, infarkt nebo transplantace. „Vyšli jsme vstříc poptávce klientů po rozšíření seznamu diagnóz, které je možné pojistit. Vylepšená verze pojištění závažných onemocnění vychází z našich pětiletých zkušeností s takovým typem produktu,“ říká Roman Kryštůfek, ředitel produktového managementu zdravotního pojištění.

Kromě širší ochrany nabízí nová verze pojištění i další výhody – zejména jednorázovou výplatu plnění bezprostředně po stanovení diagnózy a to až do maximální výše pojistné částky 2,5 milionu korun. Pojistnou smlouvu je nyní možno sjednat do dovršení konkrétního věku. Pojištění lze navíc sjednat bez lékařské prohlídky.

„Jedinou podmínkou je vyplnění dotazníku, ve kterém by klient neměl nic zatajit,“ dodává Roman Kryštůfek. Pokud klient onemocní v čekací době 90 dnů od pojištění, vrátíme mu dosud uhrazené pojistné.


Mohlo by vás zajímat: Anketa osobností trhu: Jaký bude rok 2019?


Pojistné je možné hradit ročně, pololetně, čtvrtletně i měsíčně. „Každý si tak může vybrat platbu pojistného, která vyhovuje jeho rozpočtu. Pojištění Fénix přitom ochrání jeho i celou rodinu před propadem příjmů v případě onemocnění a významným způsobem kryje  náklady léčby,“ vyzdvihuje Roman Kryštůfek. V případě pojistné události je přitom na klientovi, k čemu použije vyplacenou pojistnou částku.

Až do konce roku mohou pojištěnci VZP uzavřít pojistnou smlouvu za polovinu, tj. s 50% slevou. Pojištěnci ostatních pojišťoven mají slevu ve výši 30 %. Zvýhodněná cena přitom platí po celou pojistnou dobu.

Pojištění Fénix pro případ závažných onemocnění je možné sjednat na každé pobočce Pojišťovny VZP nebo VZP ČR, u externích zprostředkovatelů nebo přes internet na www.pojistenifenix.cz.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články