Pojišťovnictví v roce 2014: D.A.S


			Pojišťovnictví v roce 2014: D.A.S
4.2.2014 Vývoj trhu

Jako každý rok jsme oslovili pojišťovny s otázkou, jaký byl minulý rok a co očekávat od roku nastávajícího. V platnost vešel nový Občanský zákoník, který jistě způsobí mnoho změn. Velkou úlohu v dalším vývoji bude mít také již schválená klíčová reforma Solvency II, která bude mít dopady na samotné fungování pojišťoven.

Na otázku výhledu roku na rok 2014 odpovídá předsedkyně představenstva pojišťovny právní ochrany D.A.S., Mgr. Jitka Chizzola:

Co očekáváte v roce 2014?

Rok 2014 bude z pohledu soukromého práva skutečně přelomový. Po téměř 25 letech od změn politického systému dochází i ke změnám na poli občanského práva, které se dotýká každého z nás doslova po celý život. Řada právních otázek dokonce náš život přesahuje. Je zcela logické, že vše samozřejmě vyvolává i obavy. D.A.S. jako pojišťovna právní ochrany proto nabízí svým klientům pomocnou ruku a bude jim oporou a rádcem, který přispěje k lepší orientaci v nových pravidlech. Prosazování našich práv sebou navíc nese nemalé náklady, které D.A.S. rovněž za své pojištěné hradí. 

D.A.S.

Zdroj: D.A.S.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články