Jakými objevy letos přispěli do pojišťovníctví mladí studenti?


			Jakými objevy letos přispěli do pojišťovníctví mladí studenti?
24.4.2015 Spektrum

Nadační fond pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví vás zve na oficiální vyhlášení výsledků soutěže Nejpřínosnější diplomová (disertační) práce ak. roku 2013 – 2014 z oboru komerčního pojištění nebo oboru úzce souvisejícího. 

 

Problém, se kterým se české pojišťovnictví potýká, je nedostatek mladých odborníků. Tuto situaci se rozhodl řešit Nadační fond pro podporu vzdělávání v pojišťovnictví, který ve spolupráci s vysokými školami vyhlásil v r. 2014 soutěž „Diplomová (Disertační) práce akademického roku 2013 - 2014“ Strategickým záměrem bylo podpořit studenty oboru pojišťovnictví při realizaci jejich diplomových a disertačních pracích ve prospěch pojistného trhu.

Nadační fond letos ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven, vás tímto zve na slavnostní předání cen vybraným absolventům a ocenení jejich práce. Součásti dopolední akce bude i 15 minutová přednáška jednotlivých studentů a představení jejích diplomových prací veřejnosti. Předání a prezentace proběhnou v sídle ČAP, budova Gemini B, Na Pankráci 1724/129, Praha 4, Pankrác, 5. patro, ve velké zasedací místnosti.

Letos byli vybraní a ocenění tito studenti:

  1. místo: Miroslav ČECHMÁNEK (Masarykova univerzita Brno) za práci s názvem Optimalizace pojistné ochrany v pojištění osob
  2. místo: Jana RYBKOVÁ (VŠE Praha) za práci s názvem Pojistný trh Lloyd´s of London
  3. místo: Tomáš ONDRUŠKA (Ekonomická univerzita Bratislava za práci s názvem Znaky, osobitosti a zmeny v správaní sa spotrebiteľa na poistnom trhu

Účast na akci je zdarma, jen je třeba se registrovat předem a to nejpozději do 26. května 2015 na adresu sberesova@nfvp.cz.

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články