KAPITOL GOLD: Vaše cesta ke zlatu


			KAPITOL GOLD: Vaše cesta ke zlatu

Poradenská společnost Kapitol dnes spouští zcela novou divizi služeb. Pečlivě připravený projekt Kapitol Gold nabízí klientům možnost přes web investovat volné finanční prostředky do cenných kovů, jako je zlato, stříbro a platina.

„Reagujeme na poptávku trhu i našich klientů a od 8. července spouštíme portfolio produktů a služeb divize Kapitol Gold, která nabízí možnost pravidelných i jednorázových investic do drahých kovů, jako je zlato, stříbro a platina. Díky tomu budou mít naši klienti možnost lépe diverzifikovat rizika svého investičního portfolia,“ představuje novinku Ing. Michal Pobuda, předseda představenstva společnosti Kapitol.

Z historického pohledu mají drahé kovy pověst dlouhodobého uchovatele hodnot a skrývají celou řadu dalších výhod. Pro profesionální investory se jedná spíše jen o doplňkový segment, ale u občanů v České republice je patrné, že objem pravidelných či jednorázových investic do cenných kovů má stále rostoucí trend.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Poručíme větru, dešti


Dle hrubých odhadů bylo spočítáno, že Češi jen za rok 2018 nakoupili slitků a mincí investičního zlata v hodnotě přes dvě miliardy korun. K tomu je nutno připočítat obrat v řádu několika stamilionů korun ve stříbře a platině.

„Sázíme na jednoduchost, aby produkty divize Kapitol Gold byly pro klienta přehledné a srozumitelné. Díky jasně daným hodnotám naší společnosti a etickému kodexu můžeme klientům garantovat, že ceny investičních slitků budou vždy kopírovat aktuální tržní cenu,“ doplňuje informace pan Ing. Radek Milion, člen představenstva Kapitolu.

Do konce roku plánuje Kapitol spustit i druhou fázi pro produkty divize Gold. Na webu se objeví e-shop s přehledným obsahem a nástroji na nákup investičních drahých kovů. Klienti si budou moci sami nebo za asistence pracovníků Kapitolu zvolit výši jednorázové investice či pravidelné spoření a frekvenci plateb.

Více informací o možnostech investování do cenných kovů naleznete na webu: www.kapitolgold.cz

 

Zdroj: Kooperativa pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články