Česká pojišťovna: Školáci dostanou dvojnásobek


			Česká pojišťovna: Školáci dostanou dvojnásobek
6.9.2018 Tiskové zprávy

S příchodem nového školního roku nabídne Česká pojišťovna výhodnější podmínky rodičům, kteří pojistí své nezletilé děti. Nově pojišťovna vyplatí dvojnásobné pojistné plnění v případě, že se dítě zraní ve škole nebo při dopravní nehodě. Benefit s názvem „Zpátky do lavic“ platí pro smlouvy sjednané od 1. září do konce listopadu.

Návrat do školních lavic je tradičně spojený s rostoucím počtem dětských úrazů. Od září proto nabízíme dvojnásobné krytí u všech úrazů, které se stanou dětem ve škole nebo v důsledku dopravní nehody,“ vysvětluje Markéta Filová, manažerka produktového managementu životního pojištění České pojišťovny.

Benefit ve formě dvojnásobného pojistného plnění mohou rodiče uplatnit do ukončení středoškolského vzdělání dítěte – nejpozději však do 26 let, kdy dojde k ukončení dětského pojištění. Zvýhodněné podmínky získá každý, kdo pořídí životní pojištění dítěti do 17 let.

Benefit není podmíněn sjednáním žádného připojištění, platí tak pro všechny děti, které jejich rodiče pojistí mezi zářím a listopadem v rámci produktu Můj život. Samotné plnění z benefitu se váže na ta rizika, která jsou v dané smlouvě sjednána.


Mohlo by vás zajímat: Mafie pod Everestem: Nepálská vláda rozplétá obří pojistný podvod


Vyšší vyplacené plnění může pomoci s nákladnější léčbou úrazů a umožní také finančně překlenout situaci, kdy jeden z rodičů musí zůstat se zraněným dítětem doma a přichází tak o část příjmu,“ doplňuje Markéta Filová.

Životní pojištění Můj život pro děti pokrývá všechny obvyklé typy nemocí i úrazů. Navíc zahrnuje i výplatu prostředků na pokrytí výpadku příjmu od desátého dne ošetřování či asistenční službu, která pomůže třeba s umístěním pacienta do prestižního rehabilitačního zařízení. Pojištění je možné sjednat v rizikové i investiční variantě.  


Dětské pojištění pomůže vyrovnat negativní dopady na rodinný rozpočet při trvalé nesoběstačnosti dítěte. Rodina si může zvolit, zda bude chtít vyplatit finanční prostředky formou pravidelné renty (např. na úhradu nákladů na ošetřovatele), nebo formou jednorázového plnění, které použije např. na nákup speciálního automobilu či na rekonstrukci bytu na bezbariérový. Samozřejmostí je i kombinace obou způsobů vyplacení pojistného plnění.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články