PojištěnáFaktura.cz se propojuje s fakturačním systémem Superfaktura.cz


			PojištěnáFaktura.cz se propojuje s fakturačním systémem Superfaktura.cz

PojištěnáFaktura.cz představuje další technologickou novinku, díky které je pojištění faktur pro klienty výrazně pohodlnější. Uživatelé předního online softwaru fakturaci si nyní budou moc pojistit faktury proti nezaplacení přímo z prostředí  SuperFaktura.cz. Díky integraci obou služeb lze konkrétní fakturu nyní pojistit na tzv. „jedno kliknutí“ – rychle, jednoduše a bez zbytečného papírování.

Unikátní služba PojištěnáFaktura.cz, která umožňuje podnikatelům pojistit i jednu jedinou fakturu proti nezaplacení vstupuje do další fáze svého rozvoje. Propojením se službou SuperFaktura.cz se uzavření pojištění stane pro zákazníky ještě jednodušší Odpadne například nutnost nahrávat pdf soubor s pojištěnou fakturou, který se díky API propojení přenese automaticky.

pojfaktrua 1

Za nadčasovým a jedinečným „InsurTech“ řešením stojí ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou společnost INSIA a.s. - největší síť pojišťovacích a hypotečních makléřů v ČR. PojištěnáFaktura.cz je jedinou komplexní službou svého druhu. 


Mohlo by vás zajímat: Postřehy Evy Gmentové: Zpomalme! ZDP nám neuteče


Pojištění jednotlivých faktur je rychlé, jednoduché, bez složitého papírování, plně on-line a umožňuje klientům pojistit si přesně ty faktury či odběratele, které potřebují. Vedle vlastního pojištění proti nezaplacení se navíc aktivně postaráme o upomínání odběratelů včetně podrobné dokumentace. Klienti se tak můžou v klidu zabývat svým podnikáním. Díky integraci s fakturačním systémem SuperFaktura.cz jsme nyní zákazníkům ještě blíže," uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA a.s.pojfaktrua 2

Poradenská společnost Capgemini ve své poslední studii World Insurance Report 2018 uvádí, že vytváření digitálně integrovaných ekosystémů je základním požadavkem pro úspěch pojišťoven v budoucnosti. Přesně takový integrovaný ekosystém, který hladce propojuje fakturační systém, v němž klient denně pracuje, poskytování kreditních informací o odběrateli, ocenění rizika a uzavření pojištění včetně úhrady pojistného se nyní podařilo vytvořit v Česku.

Za spoluprací INSIA se službou SuperFaktura.cz stojí především její otevřenost novým nápadům a rovněž silné postavení jak na českém, tak i na slovenském trhu.

Moderní řešení je uživatelsky příjemné, protože automaticky přímo v systému SuperFaktura.cz provede předběžnou kontrolu a umožní kalkulaci pouze pro ty faktury vyhovující parametrům. Po kalkulaci pak uživatel hned uvidí nejen to, zda lze konkrétní fakturu pojistit, ale i to, kolik ho pojištění bude stát.


Mohlo by vás zajímat: Následky dopravních nehod v důsledku vlivu alkoholu


„Na pomoc klientům s nezaplacenými fakturami se dlouhodobě zaměřujeme pomocí různých funkcionalit přímo v SuperFaktuře (QR platba, automatické upomínky pomocí SMS a emailů, kontrola odběratelů před prvním vystavením faktury). Rychlé a jednoduché pojištění faktur díky spojení se společností INSIA je dalším logickým krokem, jak zabezpečit klientům, aby za svoji práci dostali také zaplaceno," uvádí Braňo Šimo, ředitel společnosti SuperFaktura.


SuperFaktura.cz

SuperFaktura je online fakturační a ekonomický systém určený pro firmy a živnostníky. Historie vzniku SuperFaktury sahá do roku 2009, kdy byla založena webová agentura 2day. Klientů přibývalo a zpracování agendy začalo být nesmírně časově náročné, a protože na trhu tehdy nebylo žádné jednoduché řešení, nezbývalo nic jiného, než něco takového vytvořit a takové řešení si člověk samozřejmě nenechá jen sám pro sebe. V červnu 2011 přišlo oficiální spuštění aplikace. Na začátku šlo jen o jednoduchou tvorbu a správu faktur. Dnes už jde o plnohodnotný ekonomický systém, který vám pomůže projít celým obchodním procesem, zajistit podklady pro vaši účetní, evidovat náklady, knihu jízd, nebo si třeba udělat přehled o svém cashflow.

Zdroj: PojištěnáFaktura.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

-

mikael,  19. 3. 2019

Pojištění faktury je velmi zajímavá věc, nehledě na to, zda vám tu splatnost hlídá samotný účetní systém (například https://imboss.cz/ ) nebo ne.

-

mikael,  19. 3. 2019

Pojištění faktury je velmi zajímavá věc, nehledě na to, zda vám tu splatnost hlídá samotný účetní systém (například https://imboss.cz/ ) nebo ne.

RSS

Související články