Hlasujte v anketě Pojišťovna roku !


			Hlasujte v anketě Pojišťovna roku !
22.4.2013 Záloha článků

Rozhodněte o tom, která z pojišťoven získá trofej za služby poskytované v roce 2012! Další ročník nejstarší hodnotitelské soutěže na pojistném trhu – odborné ankety Pojišťovna roku je zahájen. Hlasovat můžete do neděle 5. května!

Letos již potřinácté hodnotí makléři pojišťovny na základě svých zkušeností v kategoriích jako kvalita a šíře nabízených produktů, ochota a schopnost upravovat produkty podle individuálních potřeb klienta, technická a provozní podpora pojišťovny při sjednávání pojištění, inovace pojistných produktů, komunikace a spolupráce s makléři a likvidace škod.

Pojišťovny mohou hodnotit všichni pojišťovací makléři, kteří jsou ke dni vyhlášení ankety zapsáni v registru pojišťovacích makléřů vedeném Českou národní bankou dle zákona č. 38/2004 Sb. jako pojišťovací makléř (PM) a který během uplynulého roku aktivně spolupracoval minimálně se 3 pojišťovnami (tj. zprostředkoval u nich pojištění).

 
Jak Hlasovat  a  způsob hodnocení:

Hlasovat v anketě Pojišťovna roku 2012 je možné do 5. května.

Hlasovat můžete elektronicky nebo zasláním vyplněného anketním lístku.

 

On-line hlasování

Po registraci na stránce www.pojistovnaroku.cz obdržíte potvrzující email a přihlašovací údaje. Po přihlášení na hlavní stráce můžete začít hlasovat. Hlasovat můžete v pěti uvedených kategoriích. Hlasování je platné pokud ohodnotíte alespoň 3 pojišťovny ve vybrané kategorii.

 

Hlasovací lístek

Pokud Vám hlasování on-line nevyhovuje, stáhněte si prosím hlasovací lístek a vytištěný a vyplněný jej zašlete na adresu: oPojištění.cz, Vinohradská 151,  130 00 Praha 3. Hlasovací lístek je platný, jen pokud ohodnotíte alespoň 3 pojišťovny a vyplníte požadované kontaktní údaje. Hlasovací lístek v PDF si můžete stáhnout zde. 

 

Pravidla hlasování 

V rámci hlasování přidělíte každé pojišťovně bodové hodnocení v rozsahu 1-10 bodů, přičemž 1 znamená nejhorší hodnocení a 10 nejlepší hodnocení. Pokud s danou pojišťovnou respondent nespolupracuje nebo ji nechce hodnotit, udělí hodnocení 0 bodů nebo kolonku nevyplní vůbec.

Body přidělené každé pojišťovně v příslušné kategorii hlasujícími respondenty se sečtou a vydělí počtem respondentů, kteří dané pojišťovně přidělili jeden nebo více bodů. tím se získá výsledné hodnocení pojišťovny (zaokrouhlené matematicky na dvě desetinná místa) pro kategorii.

Na základě tohoto výsledku bude stanoveno pořadí pojišťoven. Z důvodu objektivity výsledků je pro platné hodnocení pojišťovny uvedené na anketním lístku nutné, aby pro ni hlasovalo alespoň 20 respondentů.


AČPM

Zdroj: AČPM

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články