Rakouská Wiener Städtische má on-line pojištění pro pořadatele


			Rakouská Wiener Städtische má on-line pojištění pro pořadatele
7.4.2020 Zahraničí

Nové pojištění odpovědnosti pořadatele akcí od pojišťovny Wiener Städtische mohou sjednávat on-line privátní i firemní zákazníci.

V Rakousku nesou ze zákona odpovědnost za všechny škody z vlastního zavinění a škody způsobené pověřenými osobami nebo firmami pořadatelé na akcích celým svým majetkem. Pojišťovna Wiener Städtische nyní nabídla produkt, jenž se hodí na všechny lidové slavnosti, stánkové akce, akce pořádané v party a velkých stanech, pro zasedání i koncerty.

Pojistné je závislé a počtu účastníků, délce akce a také na volbě výše pojistné částky odpovědnosti a doplňkových krytích. Například pro maturitní ples pro 500 osob činí pojistné 71 EUR za pojistnou částku 2,5 milionu EUR. Například pro větší událost, třeba třídenní setkání s až 5000 osobami na místě, by bylo potřeba za pojištění odpovědnosti pořadatele uhradit pojistné 245,70 EUR. Proti tomu garantuje pojišťovna pojistnou částku 5 milionů EUR a k tomu i pojištění právní ochrany.


Mohlo by vás zajímat: Podcast: Nové zkoušky jsou věčným soubojem mezi teorií a praxí


Pojištění odpovědnosti pro pořadatele akcí se uzavírá on-line. Maximální pojistnou částkou je 5 milionů EUR. Pojištění se vztahuje i na budování místa akce (areálu, stanů a zařízení, dále na jeho likvidaci, případně i navazující krytí). Kromě toho lze pojistit například kostýmy na akci, stravovací služby na místě nebo ztrátu klíčů apod.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články