Pillow: Vylepšené pojištění osob se špičkovým ratingem  


			Pillow: Vylepšené pojištění osob se špičkovým ratingem  

Pillow vyladila pojištění úrazu a nemoci pro rok 2022 a zároveň všechny výhody nabídla již od 20. října tohoto roku všem poradcům. Poradci tak nemusejí čekat a svým klientům mohou nabídnout vylepšené pojištění se špičkovým ratingem EUCS již dnes.

I pojištění osob může mít jasné a férové podmínky

České produkty pojištění osob patří z pohledu smluvní dokumentace mezi nejsložitější produkty na trhu. Problémem jsou dlouhé a často nesrozumitelné pojistné podmínky. Rekordem jsou podmínky s více než 100 stranami a pojistná smlouva i na více než 3 strany. Výluky ke konkrétním připojištění bývají uvedeny na více místech (VPP, ZPP, DPP) a poradce tak často nemá jistotu, že svým klientům nabízí nejlepší řešení bez skrytých háčků a kliček.

Pillow v květnu při spuštění produktu představila rekordně jednoduché pojistné podmínky na 14 stran, a to včetně(!) oceňovacích tabulek úrazu a jednoznačného přehledu pojištěných sportů. Samotná pojistná smlouva je na jedinou stránku. Výsledkem je minimum výluk a nejsrozumitelnější produkt pojištění osob na trhu.

Vyladěné podmínky pro rok 2022

Aktuálně Pillow na portálu proporadce.cz představila 7 vylepšení, která byla poradci nejvíce požadována. Došlo k výraznému zjednodušení části o alkoholu a výsledkem jsou podmínky s nejvyšší tolerancí na trhu ve výši 0,8 ‰. U běžných produktů na trhu nebývá tolerance vůbec uvedena.

Vylepšení proběhlo i v rámci oblíbeného pojištění závažných nemocí. Nově kromě maligního melanomu kůže od stadia IIA bude vypláceno 100 % pojistné částky také při libovolném nemelanomovém karcinomu kůže s prokázanými metastázemi do lymfatických uzlin nebo mimo ně. I díky této změně patří Pillow pojištění závažných nemocí mezi nejlépe hodnocené.

Doslova malá revoluce proběhla i v podmínkách invalidity. Jako první představila Pillow podmínky, které garantují použití pro klienta lepšího procenta poklesu schopnosti výdělečné činnosti, pokud v průběhu pojištění dojde ke změně příslušné vyhlášky. Ukazuje se, že možnosti vstřícného přístupu vůči klientům nebyly vyčerpány a Pillow se stává vedoucím inovátorem i v oblastí pojištění osob.  Všechny nové výhody Pillow pojištění úrazu a nemoci jsou přehledně popsány v článku na webu proporadce.cz

Rating 8,4 a srovnávače pojištění

Rating pojištění osob počítaný společností EUCS dosáhl vysoce nadstandardní hodnoty 8,4 a Pillow produkt se tak zařadil mezi TOP 5 produktů na českém trhu. Pojištění může aktuálně nabízet přes 130 společností, sjednání probíhá v rámci Pillow portálu, kam mají všichni spolupracující poradci automaticky zřízený přístup. Stačí se přihlásit na www.mypillow.cz/login (pro nové uživatele je určena volba První přihlášení).

Kalkulačka Pillow pojištění úrazu a nemoci patří mezi nejrychlejší nástroje ve své kategorii. Výpočet probíhá hned v prvním kroku na první stránce, konfigurace je naprosto intuitivní a snadno použitelná. A dobré zprávy nekončí: Pillow spolupracuje se všemi dobrými srovnávači, které připravují nástroje pro porovnání pojištění osob. Na trhu se objeví buď do konce roku nebo na počátku příštího.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články