Makléřské společnosti FIXUM klesly tržby z prodeje o cca 6 %


			Makléřské společnosti FIXUM klesly tržby z prodeje o cca 6 %

Makléřské společnosti začínají publikovat své výroční zprávy a výkazy. Podívejme se tak ve zkratce, jak se jednotlivým makléřům v loňském roce dařilo. Jejich výsledky se také odrazí v exkluzivním žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů, který oPojištění.cz pravidelně vydává začátkem podzimu. Dnes se podívejme na výsledky společnosti FIXUM.

Společnost FIXUM se zabývá zprostředkováním pojištění od roku 1997 a v současné době patří do první patnáctky českých makléřských společností působících na území České republiky. Jejími klienty jsou občané, malé, střední i velké společnosti z oblasti průmyslu ale také územně správní celky, které vlastní a spravují rozsáhlé majetky. FIXUM je ryze českou společností, zaměstnávající pracovníky se zkušenosti v celém spektru nabídky pojišťovacího trhu. Nyní společnost FIXUM vlastní akcionáři Agentspol a fyzická osoba Milan Samek.


Mohlo by vás zajímat: Simplea. To je název pojišťovny Partners


V klíčovém objektivně ověřitelném kritériu „Tržby z prodeje výrobků a služeb“ došlo k cca 6% poklesu, když společnost za 2017 vykázala částku 63 487 tis. Kč. Pro srovnání v roce 2016 tomu bylo 67 673 tis. Kč. Provozní výsledek hospodaření byl 2243 tis. Kč, v 2016 dosáhl výše 7528 tis. Kč. Výsledek hospodaření před zdaněním byl 2295 tis. Kč., v roce 2016 to bylo 7626 tis. Kč. Ještě například uveďme, že čistý obrat za účetní období byl 63 587tis. Kč, v roce 2016 tomu bylo 68 310 tis. Kč.

Více informací ZDE.

Zdroj: FIXUM

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články