FINfest květen 2017: V nejlepším zájmu klienta

15.12.2017 Spektrum

V listopadu proběhla aktuální konference FINfest a dříve, než přineseme záznamy z panelových diskuzí z tohoto setkání profesionálů, podívejme se do nedávné minulosti, konkrétně do května tohoto roku a zavzpomínejme, jak probíhala jarní debata nad problémy, které trápí současné pojišťovnictví.

Panelová diskuze měla podtitul „V nejlepším zájmu klienta“ a probírala se témata jako právní fráze vs. konkrétní praxe nebo kam směřuje vývoj produktů, technologií a distribučních kanálů?

Účastníky panelu byli: Ivana Ferová, ředitelka odboru Strukturovaný prodej z pojišťovny UNIQA; Zbyněk Veselý, výkonný ředitel obchodu a člen představenstva NN ČR; Tomáš Síkora, ředitel společnosti CreaSoft; Michal Korejs, člen představenstva AEGON a Ondřej Poul, ředitel úseku pojištění osob v Kooperativa pojišťovně. Diskuzi moderoval Michal Knapp, generální ředitel a předseda představenstva ve společnosti Broker Trust.   

V rámci celé akce probíhala také celá řada rozhovorů, kde dotazované osobnosti odpovídaly na aktuální otázky, které trápí současné pojišťovnictví. Zavzpomínejme alespoň na názory Michal Knappa a Michala Korejse.

Zdroj: FINfest

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články