OK PROFIT: Investiční poradenství na nejvyšší úrovni


			OK PROFIT: Investiční poradenství na nejvyšší úrovni

V rámci uskupení OK HOLDING vznikla koncem roku 2017 nová společnost OK PROFIT a.s. Založení této společnosti je dalším důležitým krokem, který uskupení OK HOLDING pomůže k dosažení strategického cíle – poskytovat svým klientům skutečně komplexní finanční služby.

OK PROFIT před Vánocemi získal registraci investičního zprostředkovatele a bude poskytovat obě hlavní investiční služby:

  • zprostředkování investic
  • investiční poradenství

Velký důraz klademe právě na investiční poradenství.

OK PROFIT bude poskytovat své služby především velmi bonitním klientům s majetkem nad 5 mil. Kč, typicky spíše v desítkách až stovkách milionů korun. Důležitými benefity pro klienty, využívající investiční poradenství OK PROFIT, jsou:

  • investice bez vstupních poplatků
  • pravidelný měsíční servis
  • férová odměna ve formě podílu na čistém výnosu

Relativně úzký, avšak o to erudovanější, tým odborníků aktuálně klientům spravuje investice v hodnotě cca 520 mil. Kč. Jedná se jak o fyzické osoby, tak o osoby právnické (firmy i instituce). Důležitý milník, 1 mld. Kč investic ve správě, plánuje společnost překonat ještě do konce letošního roku.NOVE OK PROFIT

Aby tým odborníků OK PROFIT vyhověl vysokým nárokům svých klientů, sleduje pečlivě dění na českém kapitálovém trhu a díky svým znalostem a zkušenostem se dostává k ojedinělým investičním příležitostem. Díky tomu si pak mohou klienti OK PROFIT plnit své sny a cíle, především tedy chránit svůj majetek a dosahovat stabilního výnosu nad inflaci, případně – podle zadání klienta – i požadovaný nadvýnos.

Oskar Michl
statutární ředitel OK PROFIT a.s.

Zdroj: OK PROFIT

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články