Konference: Pojišťovnictví v roce 2020


			Konference: Pojišťovnictví v roce 2020
8.10.2020 Spektrum

Aktuální témata, která hýbou pojistným trhem poslední doby, budou představena na konferenci společnosti conforum 20. října 2020 v prostorách Courtyard by Marriott Prague City. Začátek je naplánován na 9:00, předpokládaný konec bude v 16:00. Setkání bude přenášeno také on-line.

Letošní rok je velmi náročný nejen pro pojistný trh. Jak se koronavirová krize promítne do pojistného byznysu? Urychlí se digitální transformace pojišťoven? Jak se bude i nvestovat do InsureTechu po koronavirové krizi?

Dokáží si tradiční pojišťovny udržet svoji pozici na trhu při dravé expanzi nových subjektů? Stanou se nové nástroje přidanou hodnotou pro klienty? To vše jsou aktuální témata, která hýbou pojistným trhem poslední doby. Ale to není zdaleka vše.


Mohlo by vás zajímat: Kam míří lidé, kteří se stěhují?


Přijďte s námi diskutovat nejen o těchto otázkách na konferenci Pojišťovnictví 2020, kterou pro Vás připravila společnost conforum s.r.o.

Akce se uskuteční 20. října 2020na adrese Courtyard by Marriott Prague City, Lucemburská 46, Praha 3 nebo bude také přenášena on-line. Na konferenci vystoupí přední osobnosti tuzemského pojistného trhu. 

Aktuální program s přihláškou k dispozici ZDE.

Zdroj: conforum

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nenechte si vzít iluze

xXx,  8. 10. 2020

20. října? A to si myslíte, že se uskuteční?

Související články