AXA vyplatila první pojistná plnění obyvatelům Prešova zasaženým výbuchem


			AXA vyplatila první pojistná plnění obyvatelům Prešova zasaženým výbuchem
10.12.2019 Tiskové zprávy

Skupinu AXA Slovensko a Česká republika hluboce zasáhla zpráva o tragické události v Prešově, kde došlo k výbuchu plynu v panelovém domě v Mukačevské ulici. Svým klientům ze zasaženého domu poskytne zrychlenou formu likvidace nahlášených škod. První pojistná plnění již byla vyplacena na účty klientů.

„Chtěli bychom vyjádřit upřímnou soustrast rodinám pozůstalých a všem, které tato tragédie zasáhla. Naši klienti se na nás mohou obrátit přímo v klientském centru v Prešově, telefonicky nebo online. Situaci průběžně monitorujeme a jsme připraveni zlikvidovat škody ve zrychleném režimu,” říká Peter Socha, zástupce generálního ředitele skupiny AXA Slovensko a Česká republika.


Mohlo by vás zajímat: Video: Výbuch plynu v Prešově natočila průmyslová kamera


Průběh likvidace škody mohou klienti AXA sledovat online na internetu, jehož prostřednictvím také mohou předávat potřebné dokumenty, jako například fotografie škod, pořizovací doklady či účty za náklady spojené s likvidací škod. Mají tak vždy aktuální přehled o stavu svého případu, který může být díky této moderní formě komunikace rychleji vyřízen.

Klienti AXA mohou nahlásit škodu:

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články