Česká podnikatelska pojišťovna nabízí Europojištění


			Česká podnikatelska pojišťovna nabízí Europojištění
2.6.2008 Tiskové zprávy

S nástupem turistické sezóny nabízí Česká podnikatelská pojišťovna, která je součástí Vienna Insurance Group (ČPP), spolu s Pojišťovnou VZP nové celoroční cestovní pojištění s názvem Europojištění.

 

Platí ve všech zemích Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru (Norsko, Island, Lichtenštejnsko), Švýcarsku a Čechy tolik oblíbeném Chorvatsku. Jedná se o komplexní pojištění, v jehož rámci pojišťovna uhradí za každého pojištěného cestovatele náklady na spoluúčast za ošetření a léčení, ošetření zubů, převoz nemocného zpět do ČR. Vztahuje se i na úrazové pojištění, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti za škodu. Je také zajištěna nepřetržitá asistenční služba, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Europojištění se sjednává na jeden rok, pro turistické i pracovní cesty. Využít ho může individuální turista za akční cenu 590 Kč, manažer na častých služebních cestách za 890 Kč, nebo celá rodina vyrážející na dovolenou, opět za akční cenu 1290 Kč. K uzavření Europojištění nejsou třeba žádné speciální formuláře či průkazy, v případě potřeby stačí ukázat kartičku zdravotní pojišťovny. Europojištění se dá uzavřít od 1. června 2008 na všech pobočkách ČPP, nebo uhrazením složenky stávajícími klienty pojišťovny.


ČPP má ve svém produktovém portfoliu ještě další nabídky cestovních pojištění, se kterými se dá bezproblémově cestovat po Evropské unii i celém světě. Patří sem například cenově zvýhodněné balíčky Komplet obsahující kompletní pojištění již od 30 Kč za den, nebo Standard, kde jsou denní sazby ještě nižší. Součástí jsou zajímavé benefity jako pojištění bez spoluúčasti, dostupnost sjednání (sleva v případě internetu), zvýhodněné sazby pro dlouhodobé pobyty na Slovensku, speciální nabídky pro organizace, školy a cestovní kanceláře.

 

ČPP

Zdroj: cpp.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

RSS

Související články